|

انتقاد کارشناسان از سبک بازی استقلال

سال‌های اخیر ارائه فوتبال دفاعی از سوی تیم‌های نکونام باعث شد تا کارشناسان سبک این مربی را کیروشی تلقی کرده و به آن انتقاداتی را وارد کنند

لینک کوتاه کپی شد

در دیدار دربی برگشت بود که بسیاری از طرفداران فوتبال و کارشناسان این رشته معتقد بودند تیم استقلال با ارائه یک فوتبال دفاعی و اصطلاحا اتوبوسی شرایط ایجاد کرد که نه تنها دربی زیبایی را شاهد نباشیم بلکه هیچ گلی در این مسابقه جذاب بین دو تیم صدرشین رد و بدل نشود.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از خبرورزشی؛ حالا و با مروری بر صحبت‌های کارشناسان فوتبالی ظرف ساعت پس از پایان دیدار تیم‌های استقلال و نساجی قائمشهر می‌توان دریافت که این نوع فوتبال همچنان مورد انتقاد طرفداران این ورزش در کشورمان است.

یکی از عوامل اصلی در مخالفت اهالی فوتبال در رابطه با ادامه همراهی کارلوس کی روش با تیم ملی، سبک فوتبال کاملاً تدافعی و کم تحرک تیم ملی در آن دوران بود. فوتبالی که باید با دقت در آن دفاع می‌شد و از موقعیت‌ها برای زدن ضربه آخر و پیروزی استفاده می‌کردند.

حالا هم کارشناسان فوتبالی بر این اعتقادند که دیدار تیم‌های نساجی و استقلال فاقد هرگونه تحرک آنچنانی و هیجان بود و این را به علت نوع فوتبال تیم جواد نکونام که تحت تاثیر مدل فوتبال کارلوس کی روش است می‌دانند.

تیم نساجی به واسطه شرایط حساسش در پایین طبیعتاً نمی‌توانست مقابل تیم صدرنشین جدول لیگ برتر هجومی بازی کند اما کارشناسان بر این اعتقادند که استقلال برای حفظ صدر جدول و کسب پیروزی در دیدار مقابل نساجی باید خودش را به آب و آتش می‌زد و هر طور شده این دیدار را با امتیاز کامل ترک می‌کرد.

فراموش نکرده‌ایم جواد نکونام در دوران حضور به عنوان بازیکن در تیم ملی یکی از نفرات مورد علاقه کارلوس کی‌روش بود که پس از خداحافظی از فوتبال ملی نیز به عنوان دستیار مدتی کنار دست این سرمربی پرتغالی فعالیت می‌کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها