|

صحبت های نکونام علیه پرسپولیس جنجالی شد

نکونام از تساوی تیمش و از دست دادن صدر جدول به رئیس فدراسیون و مسئولان لیگ اتهام زد که طرفدار پرسپولیس هستند و نمی‌خواهند استقلال قهرمان شود

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال استقلال که تا هفته گذشته صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر بود، شامگاه جمعه در هفته بیست و هشتم برابر نساجی مازندران به تساوی بدون گل رسید و صدر جدول را به پرسپولیس واگذار کرد.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از فرارو؛ جواد نکونام که از این اتفاق ناراحت بود بعد از تساوی تیمش برابر نساجی به انتقاد از داوری پرداخت و گفت: قضاوت امروز تیم ما یک طرف، بروید بازی تیم رقیب را ببینید که چه اتفاقی افتاد. چگونه اخراج کردند و چگونه برایشان پنالتی نگرفتند. بروید ببینید چه اتفاقاتی افتاد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه به رئیس فدراسیون فوتبال نیز اتهام وارد کرد و گفت: زمانی‌که مهدی تاج در فدراسیون بود من مربی تیم ملی بودم و کنار رفتم. می‌دانستم که با قضاوت نمی‌گذارند. امسال هم چندین و چندبار تکرار کردند.

جواد نکونام ادامه داد: یک روز یک نفر حرف درستی زد؛ یک جام برای یک تیم است. یک جام برای بقیۀ تیم‌ها. ما برای آن جام می‌جنگیم. جام شرافت، پاکی، تلاش، زحمت و مردانگی. در لیگی که ما می‌جنگیم ما برنده هستیم. آن یک جام هم مبارک آن تیم و کسانی که دوست دارند، باشد. اصلا به اتاق یکی از مسئولان سازمان لیگ می‌روید می‌بینید عکس پرسپولیس را جلوی کمدش گذاشته است!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها