|

رسمی؛ ژاوی اخراج شد

ژاوی از هدایت بارسلونا برکنار شد.

لینک کوتاه کپی شد

با اعلام رسمی باشگاه بارسلونا، ژاوی از هدایت این تیم برکنار شد. بلوگرانا با انتشار بیانیه‌ای در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت خود، پایان همکاری با این سرمربی را اعلام کرد.

 به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از طرفداری؛ دقایقی قبل، جلسه نهایی خوان لاپورتا و دکو با ژاوی پیرامون نیمکت بارسلونا برگزار شد. لاپورتا و دکو به ژاوی اطلاع دادند دیگر سرمربی بارسلونا نخواهد بود و او را از تصمیم قطعی باشگاه مبنی بر انتصاب هانسی فلیک مطلع ساختند. جدایی ژاوی از بارسلونا قطعی است و بازی فردا با سویا، آخرین روز حضور او به عنوان سرمربی در جمع‌ آبی‌واناری‌ها خواهد بود. تصمیم برای پایان همکاری با ژاوی در حالی گرفته که شده که سران بارسلونا کمتر از یک ماه پیش به طور رسمی اعلام کرده بودند ژاوی برای یک فصل دیگر سرمربی تیم خواهد بود!

در بیانیه بارسلونا چه آمده است؟

امروز جمعه، رئیس باشگاه بارسلونا، خوان لاپورتا، به ژاوی هرناندز اطلاع داد که او در فصل ۲025-2024 سرمربی تیم اصلی نخواهد بود. ا

ین جلسه در شهرک ورزشی خوان گامپر برگزار شد و رافا یوسته، نایب رئیس ورزشی، اندرسون لوئیس د سوزا، مدیر ورزشی، دکو، ژاوی، اسکار هرناندز و سرخیو آلگره نیز در آن حضور داشتند. 

باشگاه بارسلونا از اقدامات ژاوی به عنوان سرمربی و همچنین برای دوران بازی بی‌نظیرش به عنوان کاپیتان تیم قدردانی می‌کند و برای او در آینده آرزوی موفقیت دارد. 

ژاوی هرناندز در بازی یکشنبه آینده مقابل سویا برای آخرین بار هدایت تیم را برعهده خواهد داشت. 

طی روزهای آینده، باشگاه بارسلونا در مورد ساختار جدید تیم اصلی اطلاعیه‌ای صادر خواهد کرد.

همانطور که پیش‌تر خواندید، هانسی فلیک در آستانه هدایت بارسلونا قرار دارد. توافق نهایی میان طرفین حاصل شده و این سرمربی آلمانی به زودی جانشین ژاوی خواهد شد. فلیک قراردادی یک ساله با قابلیت تمدید برای یک فصل دیگر با بارسلونا امضاء خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها