|

حضور مامه تیام در استقلال جدی است؟!

شنیده می‌شود خطیر، مدیرعامل سابق استقلال در اندیشه آن بود تا با مذاکرات شخصی بتواند تیام را برای فصل بعد جذب کرده و راهی تهران کند.

لینک کوتاه کپی شد

تیام که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را در کارنامه دارد و هنوز هواداران این تیم خاطرات خوبی از وی دارند، فصل جاری با 17 گل زده چهارمین مهاجم در جدول گلزنان سوپرلیگ ترکیه است تا گمانه‌زنی‌ها درباره بازگشت این بازیکن به جمع استقلالی‌ها دوباره داغ شود. این درحالی است که درباره آخرین وضعیت تیام شنیده می‌شود این بازیکن به‌شدت مورد توجه ایوپ اسپور که به تازگی به سوپرلیگ ترکیه صعود کرده، قرار گرفته و حتی برخی رسانه‌ها نیز از پیوستن قطعی تیام به این باشگاه خبر می‌دهند. این در شرایطی است که آردا توران هدایت این باشگاه ترک را برعهده داشته و پیگیری‌های او باعث شده تا تیام در یک قدمی پیوستن به این تیم قرار بگیرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ اما در این خصوص شنیده می‌شود علی خطیر، مدیرعامل سابق استقلال در اندیشه آن بود تا با مذاکرات شخصی بتواند تیام را برای فصل بعد جذب کرده و راهی تهران کند که شنیده‌های خبرنگار حکایت از آن دارد باشگاه استقلال در این مدت هیچ مذاکره‌ای با مهاجم سنگالی نداشته و به نظر می‌رسد همان‌طور که برخی اخبار حکایت دارند، اگر مذاکره‌ای هم در کار بوده باشد، این صحبت‌ها بین خطیر و مدیر برنامه‌های این مدیر به صورت مستقیم انجام شده است. البته فارغ از اینکه آیا تیام در لیست جواد نکونام برای پیوستن به استقلال قرار داشته که خطیر برای جذب این بازیکن اقدام کرده است، این ابهام بزرگ‌تر پیش می‌آید مدیری که در نیم‌فصل از جذب بسیاری از بازیکنان ایرانی و تا حدودی ارزان‌قیمت که نکونام درخواست جذب آنها را داده بود ناتوان مانده، چطور توانسته نظر بازیکن بین‌المللی و مطرحی مانند تیام را جلب کرده و اینکه با کدام پول قرار بوده برای فصل بعد مامه تیام سنگالی جذب استقلال شود؟!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها