|

خبری مهم در رابطه با مجوز حرفه‌ای پرسپولیس و استقلال

مجوز حرفه‌ای چند تیم از جمله چهار مدعی سرشناس از سوی کمیته بدوی صادر شد.

لینک کوتاه کپی شد

هیات بدوی مجوز باشگاهی پس از بررسی کلیه مستندات باشگاه‌ها در چندین جلسه فشرده، و با توجه به گزارش‌های دپارتمان مجوز باشگاهی فدراسیون فوتبال، تصمیمات خود در زمینه باشگاه‌های متقاضی دریافت مجوز کنفدراسیون فوتبال آسیا، ملی، بانوان و فوتسال به شرح زیر اعلام کرده است:

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ باشگاه سپاهان با توجه عملکرد مطلوب باشگاه در کلیه‌ی معیار‌های A و B؛ باشگاه حائز شرایط دریافت مجوز AFC Champions League Elite  (ACLE)  تشخیص داده شد.

باشگاه‌های آلومینیوم اراک، استقلال تهران، پرسپولیس تهران، تراکتور تبریز، فولاد خوزستان و گل گهر سیرجان با توجه عملکرد مطلوب در کلیه‌ی معیار‌های الزامی A؛ حائز شرایط دریافت مجوز  AFC Champions League Elite  (ACLE)   با جریمه و ملی ایران (Pro) با جریمه تشخیص داده شدند. با توجه به عدم انجام برخی از معیار‌های B، این باشگاه‌ها برای تعیین میزان و نوع جرایم انضباطی مرتبط با مجوز به کمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع می‌شوند.

باشگاه‌های پیکان، شمس آذر قزوین، نساجی مازندران و  هوادار با توجه به نقص مدارک بارگذاری شده در یک یا چند معیار الزامی A، حائز شرایط دریافت مجوز AFC Champions League Elite  (ACLE) تشخیص داده نشدند. اما براساس آیین نامه مجوز باشگاهی؛ این باشگاه‌ها شایسته دریافت مجوز ایران (Pro)  با جریمه هستند. با توجه به عدم کفایت مدارک و مستندات در برخی معیار‌های A و B، این باشگاه‌ها برای تعیین میزان و نوع جرایم انضباطی مرتبط با مجوز به کمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع می‌شود.

باشگاه‌های استقلال خوزستان، ذوب آهن اصفهان، صنعت نفت آبادان، مس رفسنجان و ملوان بند انزلی با توجه به نقص مدارک بارگذاری شده در چندین معیار الزامی A، حائز شرایط دریافت مجوز AFC Champions League Elite  (ACLE)  و مجوز ملی ایران (Pro) تشخیص داده نشدند؛ لذا این باشگاه‌ها برای تعیین میزان و نوع جرایم انضباطی مرتبط با مجوز به کمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع می‌شوند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها