|

باشگاه نساجی بلیت جایگاه هواداران استقلال را 5 برابر گران کرد!

باشگاه نساجی بلیت جایگاه هواداران استقلال را پنج برابر گران تر از بلیت دیگر جایگاه ها تعیین کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

 استقلال و نساجی باید سه شنبه در دیداری حساس ازهفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف هم بروند. آبی پوشان برای اینکه همچنان صدر جدول را حفظ کنند، در پی پیروزی در این بازی خارج از خانه هستند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ بلیت فروشی این مسابقه نیز از دقایقی پیش آغاز شد و مطابق انتظار، حدود 10 درصد از ظرفیت استادیوم شهید وطنی قائمشهر در اختیار هواداران استقلال قرار گرفته که به نظر می رسد تعداد آن، کمتر از میزان بلیتی بود که اعلام شده بود در اختیار هواداران تیم مهمان قرار می گیرد.

2023571 2023572

اما نکته عجیب، تصمیم باشگاه نساجی برای افزایش پنج برابری قیمت بلیت جایگاه هواداران استقلال است. در شرایطی که برای این مسابقه چهار جایگاه برای فروش بلیت در نظر گرفته شده بود، قیمت بلیت های مربوط به هواداران میزبان 50 هزار تومان بوده ولی استقلالی ها برای حضور در ورزشگاه باید 250 هزار تومان هزینه کنند.

در واقع باشگاه نساجی تصمیم گرفته تا قیمت بلیت جایگاه هواداران استقلال را پنج برابر گران تر از جایگاه هواداران خودش تعیین کند. باید دید که باشگاه استقلال به این موضوع واکنشی نشان خواهد داد یا نه که البته به نظر می رسد تا آبی ها بخواهند عکس العملی به این موضوع داشته باشند، بلیت های باقیمانده به فروش برسد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها