|

بارسلونا به دنبال ستاره لیورپول

موندودپورتیوو نوشت که سران بارسلونا روی جذب لوئیز دیاز هدف‌گذاری کرده‌اند و خود بازیکن نیز علاقه‌مند به این انتقال است.

لینک کوتاه کپی شد

هرچند لوئیز دیاز در مصاحبه اخیر خود تاکید کرد که برای فصل بعد در لیورپول هیجان زده است ولی بارسلونا معتقد است می‌توان برای خرید او و انتقالش امیدوار بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ موندودپورتیوو امروز تیتر یک خود را به این قضیه اختصاص داده و نوشته است: «دیاز در تیررس.»

طبق ادعای این منبع نزدیک به باشگاه، نه تنها بارسا به این انتقال علاقه‌مند است که خود دیاز نیز به واسطه عشقی که همیشه به باشگاه کاتالان داشته، می‌خواهد برای محقق شدن رویایش تلاش کند.

ستاره 27 ساله که دو سال پیش از پورتو به لیورپول پیوست و تبدیل به مهره ثابت قرمزها در سمت چپ فاز تهاجمی شده، همان بازیکنی است که می‌تواند در خط حمله بارسا تفاوت ایجاد کند. فراموش نکنیم که بارسا در وینگر چپ رافینیا را دارد ولی گفته می‍شود این برزیلی در تابستان جدا خواهد شد و بارسا نیز چراغ سبز به فروش او نشان داده است

موندو نوشته است که ژاوی و دکو شخصا درگیر این قضیه شده‌اند و در حال بررسی همه راه‌های عملی شدن انتقال دیاز هستند. مشکل مثل همیشه مالی است چون قطعا لیورپول حاضر نیست وینگر کلمبیایی را به راحتی از دست بدهد و قیمت بالایی در نظر خواهد گرفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی