|

لژیونر پرسپولیسی همه را شگفت زده کرده است!

سرمربی تیم آویسپا فوکوئوکا معتقد است لژیونر ایرانی تیمش می‌تواند بهترین تصمیم را در لحظات مهم بگیرد و یک مهاجم شش دانگ محسوب می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال آویسا فوکوئوکا روز 15 مِی (26 اردیبهشت) در چارچوب هفته چهاردهم لیگ J1 ژاپن میهمان مدافع عنوان قهرمانی مسابقات یعنی ویسل کوبه خواهد بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ شهاب زاهدی که آمار 6 گل و دو پاس گل طی 10 مسابقه را به نام خود ثبت کرده، اشتیاق خود را نسبت به این مسابقه نشان داد و گفت: به کوبه احترام می‌گذاریم و تمام تلاش خودم را می‌کنیم تا بازی خودمان را انجام بدهیم.

مهاجم ایرانی تیم آویسپا فوکوئوکا در برتری 3 بر 2 تیمش مقابل تیم کیوتو، گل نخست تیمش را برای ریوگا ساتو ساخت. وی در این باره تصریح کرد: این پاس گل، بخشی از برنامه من برای دیدار با کیوتو بود. در آن لحظه تصور کردم اگر به ریوگا پاس بدهم، شانس بیشتری برای گلزنی داریم.

همچنین شیگتوشی هاسبه، سرمربی تیم آویسپا فوکوئوکا با تمجید از لژیونر فوتبال ایران خاطرنشان کرد: هر بار صحنه‌های بیشتری از زاهدی می‌بینیم که با بازیکنان تیم همکاری می‌کند و به آنها پاس می‌دهد. او می‌تواند تصمیم بگیرد چه زمانی برای پاس دادن بهتر است. زاهدی به معنای واقعی کلمه یک مهاجم است.

یاران شهاب زاهدی با کسب 19 امتیاز، در جایگاه نهم جدول لیگ ژاپن قرار دارند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی