|

پیغام اوسمار به مدیرعامل پرسپولیس

در هفته‌های اخیر بعد از کسب نتایج مطلوب از سوی سرمربی برزیلی پرسپولیس موضوع تمدید یا عدم تمدید قرارداد با او بحث اصلی پیشکسوتان بود.

لینک کوتاه کپی شد

پس از شکست تیم پرسپولیس در دیدار جام حذفی مقابل آلومینیوم اراک و تساوی در دیدار مقابل سپاهان در لیگ برتر انتقاداتی نسبت به این موضوع مطرح شد که اوسمار ویرا در حد تیم پرسپولیس نیست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از آفتاب نیوز؛ برخی پیشکسوتان در این باره و در گفتگو با رسانه‌ها عنوان کردند که اوسمار مربی خوبی است اما به درد بازی‌های بزرگ نمی‌خورد. آنها معتقد بودند چنین تیمی با میلیون‌ها هوادار باید از پس همه مسابقات بر بیاید.

طی این مدت نیز صحبت‌هایی در ارتباط با نشست‌های اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برای بحث ادامه همکاری با اوسمار در فصل بیست و چهارم مطرح شد تا اینکه این مربی شب گذشته و بعد از دیدار مقابل تیم هوادار به این موضوع مستقیماً اشاره کرد.

اوسمار ویرا در این باره که پرسپولیس چرا موقعیت های زیادی را در دیدار با هوادار از دست داد گفت: «فعلا باید به نحوی شایسته لیگ را به پایان برسانیم تا برای فصل آینده "هر کسی که بود"، به بازیکنان جدید فکر شود».

او با بیان این مطلب (هر کسی که بود) به نوعی هم در رابطه با ادامه همکاری خودش با باشگاه پرسپولیس و اینکه خبر قطعی از این موضوع ندارد خبر داد و هم اینکه از سوی دیگر دست رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس را برای انتخاب مربی جدید یا تمدید قرارداد با خودش را باز گذاشت.

پرسپولیس در حال حاضر و بدون احتساب بازی عقب افتاده استقلال در هفته بیست و هفتم با ۵۹ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد و منتظر برگزاری مصاف استقلال مقابل فولاد خوزستان است تا تکلیف وضعیتش در بالای جدول روشن شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی