|

مذاکره بارسلونا با هافبک مدنظر ژاوی

هفته پیش ملاقاتی بین دکو و ایجنت زوبیمندی، هافبک رئال سوسیداد، صورت گرفت اما مانع اقتصادی فعلا بلند و غیر قابل عبور به نظر می‌رسد.

لینک کوتاه کپی شد

زوبیمندی بار دیگر به عنوان گزینه خرید بارسا در کانون توجه قرار گرفته است. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ دیروز فاش شد که ایجنت این هافبک در بارسلونا با دکو دیدار کرده است. طبق گزارش مارکا، همانطور که تابستان گذشته اتفاق افتاد، مانع اصلی در این انتقال مشکل اقتصادی باشگاه کاتالان است. این بازیکن از سوی سوسیداد 60 میلیون یورو ارزش گذاری شده که با در نظر گرفتن وضعیت خزانه بارسا، رقمی غیرقابل قبول و غیر قابل پرداخت است. اطرافیان فوتبالیست و سران باشگاه رئال سوسیداد، در حال حاضر این انتقال را غیرممکن می‌دانند.

هافبک رئال سوسیداد سال قبل و پس از جدایی بوسکتس هدف شماره یک باشگاه کاتالان در پنجره نقل و انتقالات تابستانی 2023 بود. او رویای بزرگ ژاوی است و حتی ماه‌ها پیش علنا ​​تحسین خود از این هافبک 25 ساله را نشان داد.

 

ژاوی گفته بود: «زوبیمندی یک هافبک محوری خارق العاده است. او بر بازی، لحظات با توپ و بدون توپ تسلط دارد. او در دوئل ها پیروز می شود و یک فوتبالیست فوق العاده در پست هافبک دفاعی است. زوبیمندی سبکی که ما در بارسا دوست داریم را درک می کند.»

زوبیمندی فصل جاری در 45 بازی برای سوسیداد 4 گل زده و هنوز سه سال دیگر نیز قرارداد دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی