|

استقلال طلسم ذوب‌آهن را می شکند؟!

ذوب آهن در یک سال و یک ماه اخیر، تنها در یک بازی خارج از اصفهان تن به شکست داده است.

لینک کوتاه کپی شد

برای اینکه استقلال بتواند صدر جدول رده‌بندی را حفظ کند و همچنان امید نخست کسب عنوان قهرمانی قلمداد شود، باید امروز در استادیوم آزادی و در حضور هواداران خودی، مقابل ذوب آهن به پیروزی برسد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ نکته مهم درخصوص حریف امروز استقلال، آمار خوب این تیم در بازی‌هایی است که خارج از اصفهان برگزار شده؛ به نحوی که این تیم طی ۱۳ دیدار قبلی خود که در رقابت‌های لیگ برتر و خارج از اصفهان برگزار کرده، مغلوب نشده است.

پس از شکست ذوب آهن مقابل تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر سال گذشته، این تیم در ۱۳ دیدار پیاپی که خارج از اصفهان برگزار کرده، هرگز مقابل رقبا شکست نخورده و استقلال امروز ماموریت دارد تا این رکورد خوب گاندوها را بشکند.

در تاریخ بیست و پنجم فروردین سال گذشته بود که ذوب آهن در مسجدسلیمان مقابل میزبان خود با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. از آن زمان تاکنون این تیم هرگز در بازی‌هایی که خارج از اصفهان برگزار شده، تن به شکست نداده است.

البته ذوب آهن در این میان یک بازی را مقابل سپاهان در نقش جهان برگزار کرد که شاگردان ربیعی که در آن مسابقه میهمان تلقی می‌شدند، با یک گل شکست خوردند اما آن مسابقه نیز در داخل اصفهان برگزار شد در نتیجه آمار خوب این تیم در بازی‌هایی که بیرون از این استان برگزار شده حفظ شده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی