|

اولویت این لژیونر پرسپولیس است

در فاصله دو هفته مانده به اتمام لیگ پرتغال، خبرهایی در خصوص احتمال بازگشت علی علیپور به ایران شنیده می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

علی علیپور، مهاجم ایرانی باشگاه ژیل‌ویسنته، در بازی شنبه‌شب مقابل بوآویشتا در دقیقه ۷۵وارد زمین شد تا هفدهمین بازی فصل خود را در لیگ برتر پرتغال انجام بدهد. البته او یک مصدومیت سخت را در یک سال گذشته پشت سر گذاشته و همین موضوع باعث شده از شرایط خوب سال‌های گذشته فاصله بگیرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از همشهری آنلاین؛ حالا در فاصله ۲‌هفته مانده به پایان لیگ پرتغال، خبرهایی درخصوص احتمال بازگشت این بازیکن به فوتبال ایران شنیده می‌شود و این در حالی است که قرارداد علیپور با ژیل‌ویسنته رو به اتمام است. او در گفت‌وگو با همشهری به سؤالات پاسخ داده است.

  • در مقاطعی از فصل در پایین جدول قرار داشتید و خطر سقوط را هم احساس می‌کردید. فکر می‌کنی در مجموع عملکرد خوبی در این فصل داشتید؟

در حال حاضر با ۳۳امتیاز در رده دوازدهم قرار داریم و می‌توانیم در ۲بازی پایانی هم نتایج خوبی بگیریم. اگر خوب امتیاز بگیریم حتی می‌توانیم به رده هشتم هم صعود کنیم. در مجموع فصل بدی نبود ولی می‌توانستیم بیشتر امتیاز بگیریم.

  • امسال در لیگ و جام حذفی در مجموع ۱۹بازی برای ژیل‌ویسنته انجام دادی. آیا از عملکردت راضی هستی؟

من یک مصدومیت سخت را پشت سر گذاشتم و طبیعتا بعد از آن آسیب‌دیدگی، برای بازگشت به دوران خوبم نیاز به زمان داشتم. هر وقت هم که بازی کردم نهایت تلاشم این بود که بهترین عملکرد ممکن را داشته باشم.

  • در مقطعی از فصل، باشگاه ژیل‌ویسنته به تو پیشنهاد تمدید قرارداد داد که در نهایت این پیشنهاد را قبول نکردی. شرایط تو برای فصل بعد چطور است؟

چیزی مشخص نیست و تصمیمی هم برای فصل بعد نگرفته‌ام. باید فصل تمام شود و در نهایت یک تصمیم خوب بگیرم.

  • احتمال بازگشت علیپور به فوتبال ایران وجود دارد؟

بله، این احتمال هم وجود دارد ولی باید فصل تمام شود و ببینم چه پیشنهادهایی به دستم می‌رسد.

  • هفته گذشته برخی رسانه‌ها از احتمال بازگشت تو به پرسپولیس خبر دادند. آیا این موضوع صحت دارد؟

من پرسپولیس را دوست دارم و اگر به ایران بیایم قطعا اولویت اول من پرسپولیس خواهد بود چون خاطرات بسیار خوبی از حضور در این تیم در ذهنم دارم.

  • پیشنهادی از این باشگاه به‌دست تو رسیده است؟

هنوز پیشنهاد رسمی به‌دست من نرسیده ولی در یک سال گذشته چندبار این موضوع در رسانه‌ها مطرح شد و پیغام‌هایی هم به‌دست من رسید ولی شرایط برای حضور من در پرسپولیس مهیا نشد. حالا باید ببینیم در آخر فصل شرایط چگونه پیش خواهد رفت.

  • در مورد شرایط پرسپولیس در لیگ برتر چه صحبتی داری؟

پرسپولیس خوشبختانه شرایط خوبی دارد و امیدوارم در پایان فصل جام را بالای سر ببرد. پرسپولیس شایسته قهرمانی است.

  • ولی استقلال یک امتیاز بیشتر دارد، این موضوع شانس قهرمانی تیم رقیب را بیشتر نمی‌کند؟

پرسپولیس سال قبل هم چنین وضعیتی داشت و از سپاهان عقب بود. در نهایت سپاهان امتیاز از دست داد و پرسپولیس از این لغزش حریف بهترین استفاده را برد. یک امتیاز بیشتر داشتن دلیل بر این نیست که بگوییم استقلال قطعا قهرمان می‌شود. پرسپولیس بارها در چنین موقعیتی قرار گرفته و می‌داند که برای قهرمان شدن باید همه بازی‌هایش را ببرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها