|

ترکیب احتمالی استقلال در بازی با ذوب آهن

احتمالا استقلال با تغییرات کمی نسبت به بازی برابر تراکتور، به مصاف ذوب آهن می رود.

لینک کوتاه کپی شد

تاکنون بیست و پنج هفته از رقابت‌های لیگ برتر گذشته و استقلال بر خلاف تمام پیش‌بینی‌ها، توانسته است تا این مقطع از فصل صدر جدول رده‌بندی را از آن خود کند. آبی پوشان که تنها پرسپولیس را به عنوان رقیب خود در راه کسب عنوان قهرمانی می‌بینند، امروز میزبان ذوب آهن خواهند بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسکانیوز؛ جواد نکونام که امید زیادی دارد تا تیم سابقش یعنی نساجی امروز در قائمشهر از پرسپولیس امتیاز کسب کند، احتمالاً تیمش را با کمترین تغییرات ممکن نسبت به دیدار قبل برابر تراکتور به زمین مسابقه خواهد فرستاد. تنها تغییر محتمل در ترکیب آبی پوشان، می‌تواند حضور آرمین سهرابیان به جای ایمان سلیمی در جمع نفرات اصلی باشد.

سید حسین حسینی که دیدار مهم قبلی تیمش برابر تراکتور را به دلیل محرومیت از دست داده بود، حالا و با پشت سر گذاشتن دوران محرومیتش می‌تواند یک بار دیگر برای استقلال به میدان برود. کاپیتان آبی‌ها که رقابت سختی در جدول کلین شیت‌های لیگ برتر با حسین پورحمیدی و علیرضا بیرانوند دارد، امیدوار است که امروز دروازه تیمش را بسته نگه دارد.

همانطور که در بالاتر نیز گفته شد، در صورت تایید کادر پزشکی، ممکن است آرمین سهرابیان بعد از ۲ بازی غیبت، به ترکیب آبی پوشان برگردد. خط دفاعی استقلال در نیمه دوم دیدار برابر تراکتور متزلزل نشان داد و نکونام به دنبال تقویت این بخش از ترکیب تیمش است. در کنار سهرابیان و به مانند بازی‌های قبلی، این روزبه چشمی خواهد بود که وظیفه رهبری خط دفاعی را بر عهده خواهد داشت. محمد حسین مرادمند نیز سومین مدافع آبی‌ها در بازی حساس امروز مقابل ذوب آهن خواهد بود.

نوار پاس گل‌های متوالی ابوالفضل جلالی در دیدار هفته قبل مقابل تراکتور پاره شد. با این حال، مدافع استقلال که در این فصل عملکرد قابل توجهی داشته و برای کسب عنوان بهترین پاسخ لیگ برتر با ریکاردو آلوز رقابت می‌کند، امروز نیز از ابتدا به میدان می‌رود. در سمت راست، باز هم انتخاب نخست کادر فنی، صالح حردانی خواهد بود.

نکونام برای انتخاب جانشین مهدی پور، می‌تواند از میان زبیر نیک نفس و امید حامدی‌فر یک بازیکن را در کنار آرش رضاوند به میدان بفرستد که در این میان شانس زبیر برای حضور در ترکیب اصلی بیشتر است. جلوتر از این دو بازیکن نیز، جلال الدین مارشاریپوف بازی خواهد کرد. ستاره ازبکستانی استقلال در دیدارهای اخیر تیمش کم فروغ ظاهر شده و آبی‌ها امیدوارند که او یک بار دیگر به روزهای خوبش بازگردد.

مهرداد محمدی در تبریز بسیار پرتلاش و جنگنده ظاهر شد اما او در باز کردن دروازه تراکتور بدشانس بود. در یک صحنه و در دقایق پایانی بازی، شلیک تماشایی این بازیکن به تیرک دروازه اصابت کرد. او که همواره در استادیوم آزادی برای تیمش مثمر ثمر بوده است، در تلاش است تا مقابل ذوب آهن نیز بدرخشد. دیگر عنصر تهاجمی آبی‌ها، گوستاوو بلانکو خواهد بود. مهاجم بلند قامت آرژانتینی، یکی از امیدهای گلزنی تیمش به شمار می‌رود.

ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با ذوب آهن:

سیدحسین حسینی – روزبه چشمی – آرمین سهرابیان – محمدحسین مرادمند – صالح حردانی – ابوالفضل جلالی – زبیر نیک نفس – آرش رضاوند – جلال الدین ماشاریپوف – مهرداد محمدی – گوستاوو بلانکو

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی