|

لطف اوسمار به جواد نکونام

باخت به آلومینیوم اراک و تساوی برابر سپاهان، وضعیت اوسمار را برای تمدید قرارداد در لبه تیغ قرارداده است.

لینک کوتاه کپی شد

موعد مقرر درویش و اوسمار بعد از بازی با سپاهان بود. قرار بر این بود که بعد از این بازی حساس جلسه این دو برای رسمی‌شدن تمدید قرارداد برگزار شود اما 48 ساعت بعد از پایان این بازی هنوز خبری از این جلسه مطرح نشده است و بعید به نظر می‌رسد که تا بازی هفته بعد هم جلسه‌ای در کار باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی؛  برد یا باخت در بازی با سپاهان می‌توانست تکلیف اوسمار را مشخص کند. حتی در صورت تساوی برد یا باخت استقلال هم در وضعیت اوسمار تاثیرگذار بود! اما هیچ کدام از این اتفاق‌ها نیفتاد تا اوسمار و باشگاه در وضعیت بلاتکلیف بمانند. اوسمار در مسیر قهرمانی دو بازی حساس و تاثیرگذار داشته که در هر دو با دو تساوی هم 2 امتیاز به دست آورده و هم 4 امتیاز از دست داده است. در هر دو بازی هم پای نکونام در میان بوده است. بازی با استقلال و بازی با سپاهان که می‌توانست تکلیف قهرمان را تا حدود زیادی مشخص کند. 

به نوعی می‌توان گفت نکونام به عنوان حریفی که خیلی جسور و شجاع نیست اوسمار را کمک کرده که همچنان شانس تمدید قرارداد با قرمزها را داشته باشد. اگر نکونام در دربی و یا بازی مقابل تراکتور برنده یا بازنده می‌شد مدیریت و هواداران وضعیت روشن‌تری با سرمربی خود داشتند. 

در حال حاضر اما این اتفاق نیفتاده تا مانند شرایط پرسپولیس در مسیر قهرمانی، وضعیت اوسمار در تیم هم بلاتکلیف باشد. البته در این میان حالا علاوه بر درویش، مالک جدید باشگاه هم وارد تصمیم‌گیری‌ها شده تا این معادله پیچیده‌تر هم شود. از دست رفتن جام‌حذفی در این میان مزید برعلت شده تا تمایل‌ها به ماندن اوسمار کمتر از دو هفته گذشته شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی