|

صحبت های نکونام پس از توقف استقلال در تبریز

سرمربی تیم استقلال می‌گوید نیمکت تیم تراکتور و بازیکنان تعویضی، ورق بازی را به سود میزبان برگرداندند.

لینک کوتاه کپی شد

جدال حساس استقلال و تراکتور در استادیوم یادگار امام تبریز با تساوی بدون گل به پایان رسید. جواد نکونام سرمربی آبی‌ها در نشست خبری پس از این بازی شرکت کرد و پاسخگوی سوالات بود که در زیر می‌خوانیم:

* وزش باد روی عملکرد ما اثرگذار بود

به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. بازی سخت و جانداری بود. می‌دانستیم بازی در خانه تراکتور با توجه به بازیکنان باکیفیتی که دارد، سنگین است. سعی کردیم بازی که مدنظرمان است را انجام دهیم. هرچند شدت باد روی عملکرد ما در نیمه اول، در دفع توپ‌ها و پاس‌ها تاثیر داشت.

* باید در نیمه اول کار را تمام می کردیم

در همین نیمه اول باید بازی را تمام می‌کردیم و گل می‌زدیم. در چنین بازی‌هایی باید با کمترین موقعیت، بتوانید به موفقیت برسید و بازی را تمام کنید. تمام تلاشمان را کردیم ولی از موقعیت‌ها استفاده نکردیم. سعی کردیم در ضدحمله به گل برسیم ولی متأسفانه در دادن پاس‌های آخر دقت نداشتیم. می‌دانستیم باید هجومی‌تر بازی کنیم ولی تعویض‌های تراکتور و کیفیت بازیکنانش شرایط بازی را عوض کرد.

 

* تراکتور تیم پرمهره‌ای است

خودتان دیدید بازیکنان تعویضی و نفراتی که وارد زمین شدند، شرایط بازی را تغییر داد. بازیکنانی که از روی نیمکت وارد زمین می‌شوند، در چنین بازی‌هایی خیلی تأثیرگذار هستند. تراکتور تیم پرمهره‌ای است و دیدید که روی نیمکت چه بازیکنانی دارند. از طرفی تیم ما نتوانست کار خودش را انجام بدهد.

2017113

* تمام هم و غم ما در این فصل، جذب بازیکن بود

وقتی چند بازیکن تیم ما خسته می‌شوند، باید تعویض کنیم و شرایط تیمی را تغییر دهیم تا به موفقیت برسیم ولی کارمان سخت می‌شود. دلیلش این است که در ابتدا و در نیم فصل، تمام هم و غم ما جذب بازیکن بود. بچه‌های ما تا الآن شاهکار کرده‌اند. این بازیکنان را باید طلا گرفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی