|

سرنوشت قهرمانی پرسپولیس در دستان بیرانوند؟!

علیرضا بیرانوند به دیدار با سپاهان رسید؛ این تیتری بود که تمامی هواداران پرسپولیس طی روزها و ساعات اخیر در انتظار آن بودند.

لینک کوتاه کپی شد

علیرضا بیرانوند بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی هواداران این تیم را با شوک بزرگی مواجه کرد و مصدومیت تاندون دست او باعث شد تا طی دیدارهای اخیر غایب سرشناس تیمش لقب گیرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از آفتاب نو؛ هرچند در اتفاقی جالب امیر رفیعی به عنوان جانشین او توانست عملکردی جالب توجه از خود به جا بگذارد و با کلین‌شیت‌هایش در دیدارهای لیگ نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد. اما در ادامه و در جدال جام حذفی برابر آلومینیوم اراک، دریافت چهار گل (هر چند درگل‌های دریافتی نمی‌توان این گلر جوان را مقصر قلمداد کرد) و ناکامی در ضربات پنالتی، پرسپولیس را از این جام کنار گذاشت.

حذف از جام حذفی و در ادامه بازی حساس مقابل سپاهان که می‌تواند سرنوشت قهرمانی این تیم در لیگ برتر را نیز تا حد زیادی مشخص کند، باعث شد تا هواداران پرسپولیس به شدت پیگیر بازگشت علیرضا بیرانوند باشند. دروازه‌بانی که حضورش می‌تواند به خودی خود قوت قلب بزرگی برای سرخ‌ها تلقی شده و شرایط روحی – روانی مناسبی را در اردوگاه سرخ‌ها شکل دهد.

با این حال در فاصله ۲۴ ساعت مانده به باشگاه پرسپولیس و سپاهان نیز اخبار امیدوارکننده‌ای درباره حضور علیرضا بیرانوند منتشر نمی‌شد و دوری او از تمرینات گروهی تیم و انتشار تصاویری از تمرینات بدنی و انفرادی شماره یک پرسپولیس، باعث شد تا احتمال حضورش برابر سپاهان کمرنگ تصور شود.

۴۸ ساعت پیش از دیدار دو تیم اما کمپین بزرگی از سوی هواداران شکل گرفت. هواداران پرسپولیس با کامنت‌ها و طرح‌های خود به دنبال روحیه دادن به علیرضا بیرانوند و البته احساساتی کردن شماره یک خود بودند که پیش از این نیز در چند مرحله با وجود مصدومیت برای این تیم به میدان رفته بود. اتفاقی که البته اینبار هم جواب داد و علیرضا بیرانوند در گفتگویی که با کادرپزشکی و در ادامه اوسمار داشت، از علاقه خود برای بازی در این بازی و همراهی تیمش گفت.

یک ریسک بزرگ بعد از باز کردن گچ دست و تمرینات کمی که بعد از آن پشت سر گذاشته. اتفاقی که شاید آینده این دروازه‌بان را هم تحت تاثیر قرار دهد و از دو وجه قابل بررسی باشد. ابتدا اینکه ناآمادگی خصوصا از سمت دست راست که واکنش‌های او را محدود کند و ناکامی در این بازی که هجمه منفی را درباره او شکل دهد و از سوی دیگر تشدید مصدومیت و طولانی تر شدن دوری او و حتی از دست دادن تیم ملی!

بیرانوند اما تصمیم خود را گرفته است؛ او می‌خواهد قهرمان این بازی بزرگ لقب گیرد. شماره یک ملی‌پوش پرسپولیس بیش از هر کسی از اهمیت این بازی و سرنوشتی که می‌تواند برای تیمش شکل دهد آگاه است و در این بازی حساس نمی‌خواهد دور از هم‌تیمی‌هایش باشد. با تمام ریسک‌هایی که این بازی می‌تواند برای شماره یک ملی‌پوش داشته باشد، بیرانوند آمادگی خود را برای حضور در دروازه سرخ‌ها اعلام کرده و اکنون هواداران پرسپولیس در انتظار یک بازگشت رویایی هستند. بازگشت در “روز سرنوشت”. شاید قرار است همه اتفاقات خوب و شیرین در امروز برای پرسپولیس شکل گیرد و در آن ردپای علیرضا بیرانوند نیز نقش داشته باشد. او حتی دلخوری‌های داخلی با باشگاه را نیز فراموش کرده و امروز تنها به سکوها و هوادارانی که چشم به موفقیت تیم دوخته‌اند، متمرکز شده است. روزی که شاید اتفاقات متفاوت در لیگ رخ دهد و بیرانوند نمی‌خواهد غایب این روز ویژه لقب گیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی