|

اسلحه پنهان گلر استقلال در بازی با تراکتور

استقلال در حالی به دیدار تراکتور خواهد رفت که نکونام ناگزیر است در درون دروازه تغییر انجام بدهد.

لینک کوتاه کپی شد

حسین حسینی محرومیت انضباطی دارد و استقلال در مصاف با تراکتور هیچ چاره‌ای ندارد جز اینکه به محمدرضا خالدآبادی میدان بدهد. دروازه‌بان تیم ملی امید که تابستان پارسال به استقلال پیوست، اما هنوز فرصت عرض اندام در دیدار‌های رسمی را پیدا نکرده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تازه نیوز؛ خالدآبادی چهارشنبه مهم‌ترین بازی زندگی خودش در استقلال را انجام خواهد داد و بدون شک نمایشی که در تبریز ارائه می‌کند، با آینده ورزشی او در جمع آبی‌پوشان ارتباط مستقیمی دارد. نکته مهم اینجاست که خالدآبادی تبحر ویژه‌ای در مهار ضربات پنالتی دارد و بهار سال گذشته با دو پنالتی که از اردن در نیمه نهایی مسابقات غرب آسیا گرفت زمینه برای صعود تیم امید کشورمان به جدال نهایی این مسابقات را فراهم کرد. او در تمرینات استقلال هم توانایی خودش در مهار ضربات پنالتی را به رخ کشیده و همین مسئله می‌تواند برایش در تبریز حکم اسلحه پنهان و شاید هم برگ برنده را ایفا کند.

اگر استقلال در تبریز پنالتی بدهد و خالدآبادی با گرفتن این پنالتی زمینه برای پیروزی آبی‌ها را فراهم کند، قطعاً نگاه‌ها نسبت به او عوض خواهد شد و سطح اعتماد در مورد این دروازه‌بان بالاتر خواهد رفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی