|

مشکل بزرگ نکونام پیش از بازی استقلال با تراکتور

خبر محرومیت حسین حسینی کاپیتان استقلال یک خبر شوک آور برای آبی ها بود به خصوص که استقلال این روزها به اندازه کافی غایب و محروم دارد.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از مصدومیت آرتور کوین یامگا و مهدی مهدی‌پور حالا از اردوی استقلال خبر می‌رسد رافائل سیلوا و آرمین سهرابیان هم مصدوم هستند و احتمالا به بازی با تراکتور نمی‌رسند و حالا حسین حسینی هم به جمع غایب‌های استقلال اضافه شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ در غیاب حسین حسینی؛ محمدرضا خالدآبادی باید در ترکیب آبی‌ها به میدان بیاید. دروازه‌بانی که این فصل یک بازی هم در ترکیب استقلال انجام نداده است اما او گلر بی‌تجربه‌ای نیست، به این خاطر که خالدآبادی مرد شماره یک تیم امید بوده و این فصل حضور در بازی‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال و بازی‌های آسیایی را تجربه کرده است. از سویی این گلر جوان فصل گذشته در بیشتر بازی‌های هوادار در ترکیب ثابت این تیم به میدان آمده و مصاف در بازی‌های بزرگ از جمله دیدار با تراکتور را تجربه کرده است.

خالدآبادی به لطف بازی‌هایی که فصل گذشته برای تیم هوادار انجام داد حالا آماده است یک بازی خوب در ترکیب آبی‌ها انجام دهد. مسابقه ای که اگر با برد آبی‌ها همراه باشد، استقلال گام بلندی به سوی قهرمانی در لیگ برتر بر خواهد داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی