|

الهلال به دنبال شکار العین در خانه

الهلال با چند تغییر نسبت به دیدار رفت، دیدار برگشت مقابل العین را برگزار خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

دیدار حساس از مرحله برگشت دور نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، امشب میان تیم‌های الهلال و العین در استادیوم کینگدام آرنا برگزار خواهد شد و آبی‌های ریاض برای جبران شکست در بازی رفت، پای به زمین مسابقه خواهند گذاشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ آنگونه که رسانه‌های عربستانی اعلام کرده‌اند، آبی‌های ریاض با چند تغییر در ترکیب اصلی تیم به مصاف حریف اماراتی می‌روند. تغییراتی که از درون دروازه و خط دفاع شروع شده و تا خط حمله نیز ادامه خواهد داشت.

پس از آنکه یاسین بونو در بازی رفت و به دلیل محدودیت در استفاده از بازیکنان خارجی تیمش را همراهی نکرد، او امشب به چارچوب دروازه تیمش بازخواهد گشت و جای محمد العویس را می‌گیرد.

کالیدو کولیبالی که در امارات ناامیدکننده ظاهر شد و یک خطای پنالتی نیز به حریف داد، از فهرست تیم خارج شده تا حسان تمبکتی جای او را پر کند. مدافع ملی پوش عربستانی به همراه علی البلیهی زوج خط دفاعی تیم را تشکیل می‌دهند.

2014143

ممکن است که ژسوس تغییری را در سمت چپ خط دفاعی ایجاد کند و با خروج یاسر الشهرانی از ترکیب اصلی، شاهد حضور محمد البریک در آن بخش از زمین باشیم ولی سعود عبدالحمید همچنان انتخاب نخست برای پست مدافع راست است.

همچون همیشه، دو هافبک خارجی الهلال از ابتدا به میدان می‌روند. روبن نوز و سرگئی میلینکوویچ ساویچ در خط میانی به بازی می‌پردازند و جلوتر از آنها نیز شاهد حضور مالکوم برزیلی در پست پشت مهاجم خواهیم بود.

عناصر تهاجمی الهلال برای فتح دروازه العین را نیز مایکل دلگادو در پست وینگر راست و سالم الدوسری در پست وینگر چپ تشکیل می‌دهند ضمن اینکه در غیاب الکساندر میتروویچ مصدوم، صالح الشهری از ابتدا به میدان می‌رود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی