|

سران رئال قرارداد این 2 ستاره را تمدید می کنند؟

در رئال اولویت تمدید قرارداد در حال حاضر با لوکاس واسکز و آندری لونین است.

لینک کوتاه کپی شد

رئال مادرید در تابستان امسال چندین کار بزرگ برای انجام دادن دارد، هم در وروی ها و هم در خروجی ها. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در فهرست رئال 6 بازیکن دیده می شوند که قراردادشان در پایان فصل به اتمام خواهد رسید: لوکا مودریچ، تونی کروس، لوکاس واسکز، ناچو، کپا و خوسلو. از بین همه آنها، مطمئناً کپا پس از دوره قرضی خود به چلسی بازخواهد گشت ولی وضعیت بقیه مبهم است. اگرچه باشگاه می خواهد با لونین، تونی کروس و لوکاس واسکز ادامه دهد اما هنوز خبری از تمدید قراردادشان نیست.

2013738

به نظر می رسد که ستاره آلمانی به تمدید نزدیکتر است، اما با لوکاس و لونین هنوز چیزی واضح نیست. باشگاه و آنچلوتی برای لوکاس  ارزش زیادی قائلند. رئال مادرید معتقد است که تمدید با بازیکن 32 ساله گالیسیایی ضروری و فوری است و به زودی مذاکرات جدی خواهد شد. در واقع بعد از درخشش لوکاس برابر سیتی و بارسا، تردیدها از بین رفت.

2013705

اگر لوکاس واسکز یکی از اولویت های تمدید رئال مادرید است، در مورد لونین نیز شرایط مشابه است. قرارداد دروازه بان 25 ساله اوکراینی در سال 2025 به پایان می رسد اما مدیران رئال می خواهند به زودی آن را تمدید کنند.

برای دستیابی به این مهم، رئال باید مذاکرات را با ژرژ مندس، ایجنت جدید لونین، ادامه دهد. کار سختی نیست ولی همچنان باید منتظر ماند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی