|

چالش شیرین اوسمار در بازی های آینده!

بازگشت بیرانوند به دروازه پرسپولیس، بار دیگر رقابت را بین دروازه‌بان‌های این تیم داغ کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

در این میان، دو چهره که در گذشته ذخیره بیرانوند بوده‌اند، در جام حذفی روبروی هم قرار خواهند گرفت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ امیررضا رفیعی، دروازه‌بان دوم پرسپولیس، در غیاب بیرانوند فرصتی طلایی برای اثبات خود پیدا کرد و با عملکردی درخشان، توانست چهار کلین‌شیت در چهار بازی کسب کند. این عملکرد خوب، نقشی کلیدی در صعود پرسپولیس به جدول رده بندی داشت.

احمد گوهری، دروازه‌بان فصل گذشته پرسپولیس، که در ابتدای فصل جاری به آلومینیوم اراک پیوست، در جام حذفی مقابل تیم سابق خود قرار خواهد گرفت. او که در ۲۲ بازی برای آلومینیوم به میدان رفته، انگیزه زیادی برای درخشش در این دیدار خواهد داشت.

این دیدار در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی برگزار می‌شود و هر دو تیم برای صعود به مرحله بعد تلاش می‌کنند. تک بازی بودن این مرحله و حساسیت‌های جام حذفی، جذابیت این دیدار را دوچندان می‌کند.

گوهری که در فصل گذشته فرصت‌های کمی برای بازی در پرسپولیس پیدا کرد، حالا در آلومینیوم اراک به دروازه‌بان اول تبدیل شده و امیدوار است با عملکردی درخشان در این دیدار، نظر کادرفنی پرسپولیس را جلب کند.

با بازگشت بیرانوند به تمرینات، رقابت بین دروازه‌بان‌های پرسپولیس وارد فاز جدیدی خواهد شد. عملکرد رفیعی در دوران مصدومیت بیرانوند نشان داد که او رقیبی سرسخت برای گلر اول سرخپوشان خواهد بود و گوهری نیز که در آلومینیام اراک به فرم ایده‌آلی رسیده، منتظر فرصتی برای اثبات خود در پرسپولیس است. بدون شک، درخشش هر کدام از این دروازه‌بان‌ها می‌تواند در سرنوشت پرسپولیس در ادامه فصل تاثیرگذار باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی