|

ستاره استقلال نمی‌خواهد برابر شمس آذربازی کند!

استقلال در حالی بازی برگشت خود با شمس آذر را برگزار می‌کند که قبل از تقابل رفت دو تیم جنجال وسیعی در اردوی آبی ها به راه افتاده بود.

لینک کوتاه کپی شد

استقلالی‌ها  در حالی عصر جمعه جدال برگشت خودشان مقابل شمس آذر را برگزار می‌کنند که هنگام برگزاری تقابل رفت این دو تیم اتفاقات عجیب و غریبی در اردوی آبی‌پوشان پایتخت به وقوع پیوست و اگر پیگیری جدی جواد نکونام نبود شرایط کاملاً متشنج می‌شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ مسابقه با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ خاتمه پیدا کرد و متن کار جریان خاصی نداشت اما اصل اتفاق، ماجراهایی بود که ساعاتی پیش از آغاز بازی به وقوع پیوست. دیدار رفت استقلال و شمس آذر پنجشنبه یازدهم آبان برگزار شد روزی که تعطیل رسمی نبود و ساختار اداری کشور تا ظهر کار می‌کرد.

صبح پنجشنبه تعدادی از بازیکنان استقلال پیامک واریز پول دریافت کردند اما این اس‌.ام.‌اس برای چند بازیکن نیامد و یکی از همین نفرات آرش رضاوند بود. بازیکنی که پس از واریز نشدن پول به حسابش این بحث در اردوی استقلال مطرح شد که به خاطر برخی مسائل، پرداخت پولش توسط باشگاه به تعویق افتاده و همین مسئله هافبک استقلال که این روزها هم خبرساز شده را حسابی عصبانی کرد طوری که به شدت ناراحت بود، اصلاً تمرکز برای بازی نداشت و به شدت برافروخته شده بود.

وقتی قضیه را به گوش جواد نکونام رساندند، از این اتفاق حسابی ناراحت شد اما چاره کار را در آن دید که فضا را آرام کند؛ به همین خاطر شخصاً با رضاوند صحبت کرد تا بدون توجه به این مسئله، فوتبالش را بازی کند و مطمئن باشد که  مشکل در کمتر از ۷۲ ساعت حل خواهد شد. رضاوند هم به حرف نکونام گوش کرد و یک جنجال بزرگ در اردوی استقلال حل و فصل شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی