|

دادگاه شکایت امیر قلعه نویی از مایلی کهن برگزار شد

دادگاه شکایت قلعه نویی از محمد مایلی کهن امروز برگزار شد‌.

لینک کوتاه کپی شد

جلسه رسیدگی شکایت امیر قلعه نویی از محمد مایلی کهن صبح امروز در شعبه 1057 کارکنان دولت برگزار شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ در این جلسه نادر فریادشیران، نعیم احمدی و یکی از دوستان مایلی کهن نیز او را همراهی کردند. ناصر ارضی، وکیل قلعه نویی با توجه به سمت نداشتن آنها به حضورشان در جلسه ایراد گرفت که این ایراد نیز با نظر قاضی پرونده پذیرفته شده و آنها از جلسه خارج شدند.

مایلی کهن که بدون وکیل در دادگاه حاضر شده بود، در این جلسه ضمن بیان برخی مطالب خارج از موضوع پرونده، اظهاراتش در یک برنامه تلویزیونی و یک برنامه فضای مجازی علیه قلعه نویی را تایید کرد.  این در شرایطی است که قاضی ابتدا از وکیل سرمربی تیم ملی خواسته بود در صورت امکان با سرمربی پیشین این تیم تعامل کند که این وکیل اعلام کرد موکلش اختیار صلح، سازش و رضایت با مدعی‌علیه را نداده است.

قلعه نویی جدا از مایلی کهن، از مجری برنامه فضای مجازی نیز شکایت کرده بود که به اتهام توهین و نشر اکاذیب، شعبه 16 دادسرای فرهنگ و رسانه، برای مایلی کهن قرار مجرمیت و کیفرخواست و برای این مجری قرار منع تعقیب و برائت صادر کرد. در ادامه وکیل قلعه نویی به قرار منع تعقیب این مجری اعتراض کرده و پرونده از دادسرا به دادگاه ارسال شد که دادگاه نیز قرارهای صادره را تایید کرد. امروز هم جلسه رسیدگی به اتهام توهین و نشر اکاذیب برگزار شد که مایلی کهن هم پس از قرائت متن شکواییه، اظهاراتش را تایید کرد. قرار است در روزهای آتی رای پرونده اعلام شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی