|

ژوزه مورینیو تمام شده است!

آنتونیو کاسانو دوباره ژوزه مورینیو را هدف قرار داد و انتقادات تند و تیزی از او کرد.

لینک کوتاه کپی شد

آنتونیو کاسانو، ملی‌پوش سابق ایتالیا که مدتی را در تیم‌هایی مانند رئال‌مادرید و رم گذرانده بود، از زمانی که کفش‌هایش را آویزان کرده مرتباً از مورینیو انتقاد می‌کند. او قبلا گفته بود که سرمربی سابق چلسی و منچستریونایتد «به فوتبال اهمیتی نمی‌دهد. دوست ندارد کار کند، نمی‌داند چگونه ارتباط برقرار کند یا صحبت کند.»

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ مورینیو گاهی اوقات پاسخ او را داده، اما کاسانو اکنون به لادومنیکا اسپورتیوا گفته: «مورینیو به‌عنوان مربی کاملاً کارش تمام شده است. او دیگر توانایی مربیگری ندارد، همچنان همان کارهای ۱۰ سال پیش را انجام می‌دهد. او با لئاندرو پاردس بازی نمی‌کرد و ادواردو بووه را به لورنسو پلگرینی ترجیح می‌داد. دنیله دروسی به رم این باور را داد که تیم قدرتمندی است، او کار خارق‌العاده‌ای انجام می‌دهد و همیشه همینطور بوده است.»

مورینیو تنها مربی باتجربه‌ای نیست که مورد انتقاد کاسانو قرار می‌گیرد، و این ستاره سابق در مورد ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس می‌گوید: «اینتر در این فصل بسیار بسیار قوی‌تر است، اما آلگری که می‌گوید دوران حرفه‌ای‌اش مبتنی بر نتایج است، سه سال است که چیزی به دست نیاورده، وقت آن رسیده که کنار بکشد. او باید این کار را در فصل گذشته انجام می‌داد. یووه ۱۷ بازیکن ملی دارد و ۱۶۰ میلیون یورو در بازار نقل و انتقالات خرج کرده، اما فوتبال آنها ضعیف و بی‌دقت است، به نظر می‌رسد که بازیکنان نمی‌توانند سه پاس پشت سر هم بدهند.»

مورینیو که افتخارات زیادی در طول دوران مربیگری خود کسب کرده قصد دارد تابستان به کار برگردد و پیشنهاداتی از سوی لیگ برتر، بوندس‌لیگا و لیگ حرفه‌ای عربستان سعودی دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی