|

7 ستاره بارسلونا در خطر از دست دادن بازی برگشت با پاریسی ها

آبی‌و‌اناری‌ها در حالی عازم پاریس می‌شوند که تعدادی از بازیکنان این تیم در معرض دو اخطاره شدن و از دست دادن دیدار برگشت قرار دارند.

لینک کوتاه کپی شد

در چارچوب دیدارهای دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال بارسلونا چهارشنبه شب در ورزشگاه پارک‌دو‌پرنس شهر پاریس به مصاف پاری‌سن‌ژرمن خواهد رفت که این بازی برای کاتالان‌ها دردسرهایی مضاعف دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ اگرچه سرمربی تیم ژاوی هرناندس می‌تواند روی برخی از بازیکنانی که تا الان خانه‌نشین و مصدوم بودند حساب کند اما تعدادی از بازیکنان در خطر از دست دادن بازی برگشت هستند. در واقع 7 بازیکن او در مراحل قبل یک اخطار دریافت کرده‌اند و با گرفتن یک کارت زرد دیگر از بازی برگشت محروم خواهند شد. یوفا در پایان مرحله یک چهارم نهایی مسابقات، اخطارهای درج شده کارنامه انضباطی تمامی بازیکنان را پاک می‌کند اما به نظر می‌رسد که بارسلونا حداقل یک بازیکنش را برای بازی برگشت این مرحله از دست خواهد داد.

فران تورس و سرخی روبرتو دو تن از بازیکنان یک اخطاره بارسلونا هستند که البته احتمال محرومیت آنها با توجه به نیمکت‌نشین بودن‌شان کمتر است. 5 بازی دیگر اما شامل رونالد آرائوخو، آندریاس کریستنسن، فرنکی دیونگ، لامین یامال و ژوائو فلیکس جزو نفرات اصلی هستند که در میان آنها هم آرائوخو با توجه پستش در قلب خط دفاعی شاید بیشتر از همه در معرض دریافت اخطار باشد که در این صورت ضربه‌ای بزرگ به برنامه‌های تاکتیکی ژاوی برای بازی برگشت وارد خواهد آمد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی