|

نفس های پرسپولیس پشت سر استقلال!

پرسپولیس با برتری مقابل گل گهر از تساوی خانگی استقلال برای نزدیک شدن به صدر جدول نهایت استفاده را کرد.

لینک کوتاه کپی شد

یک روز بعد از تساوی خانگی استقلال مقابل مس رفسنجان نتیجه‌ای در بازی پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان رقم خورد که عمیقا به زیان استقلال است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز؛ سرخ‌ها درحالی که کمتر کسی پیش بینی می‌کرد قادر به کسب پیروزی در سیرجان باشند، با ارائه یک بازی هوشمندانه موفق شدند تیم روپای گل گهر سیرجان را شکست دهند و به یک قدمی استقلال در جدول رده بندی برسند.

پرسپولیس بعد از برتری شیرین مقابل گل گهر سیرجان که با گلزنی اورنوف ازبک به دست آمد به فاصله یک امتیازی استقلال رسید و با ۴۶ امتیاز در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار گرفته است.

هفته آینده استقلال در اراک مهمان تیم آلومینیوم است و پرسپولیس در تهران ملوان را ملاقات خواهد کرد که هیچ بعید نیست در همین هفته جای دو تیم در جدول تغییر کند و استقلال بعد از هفته‌ها صدر جدول را از دست بدهد.

با توجه به اینکه استقلال یکی از مهره‌های کلیدی خود به نام مهدی‌پور را که در خط میانی نقش بسیاری در موقعیت سازی برای استقلال ایفا می‌کرد را از دست داده، دشواری بازی‌های آتی برای شاگردان جواد نکونام بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود و باید دید که آیا سرمربی آبی‌ها می‌تواند اوضاع را به نفع خودش تغییر دهد و نتایجی به دست آورد که منجر به ایجاد فاصله امتیازی بیشتر با رقبا شود؟!

البته فقط پرسپولیس برای استقلال تهدید نیست و اگر سپاهان دو بازی عقب افتاده خود را نیز با برتری پشت سر بگذارد، هیچ بعید نیست این تیم هم برای استقلال به یک خطر جدی تبدیل گردد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی