|

جانشین گولسیانی در پرسپولیس

مدافع پرسپولیس با توجه به روند گلزنی موفقی که در هفته‌های قبل داشته، در صورتی که تیمش مقابل گل گهر صاحب پنالتی شود، مامور زدن آن است.

لینک کوتاه کپی شد

در پرسپولیس طی فصول اخیر گئورگی گولسیانی مامور نواختن پنالتی‌های سرخپوشان بوده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ مدافع گرجستانی که تبحر خاصی در زدن ضربات پنالتی دارد، البته برابر الدحیل قطر و در استادیوم آزادی خاطره تلخی در ذهن خود دارد و موقعیت طلایی تیمش را از نقطه پنالتی از دست داد.

طی هفته‌های اخیر البته حسین کنعانی زادگان توانسته در قامت گلزن برای پرسپولیس و تیم ملی ظاهر شود و از این حیث روحیه بالایی دارد. موضوعی که باعث شده تا او فعلا پنالتی زن اول سرخپوشان معرفی شود و در صورتی که شرایط داشت او مامور نواختن آن خواهد شد. با این حال گئورگی گولسیانی، مهدی ترابی و عیسی آل کثیر نیز دیگر مدعیان پنالتی زدن در پرسپولیس هستند که در جریان بازی و با توجه به شرایط آن، یکی از آنها مامور زدن این ضربه خواهند بود.

کنعانی زادگان در آخرین بازی پرسپولیس موفق شده دو گل به نام خود کند و هر دو گل سرخپوشان برابر پیکان را به ثمر رسانده است. او در دیدار تیم ملی مقابل ترکمنستان نیز موفق به گلزنی شده و باید دید در سال جدید این روند را در پرسپولیس و در تقابل سخت مقابل گل گهر سیرجان و محمدرضا اخباری نیز قادر به تکرار خواهد بود یا خیر.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی