|

اوسمار چند پدیده جوان در پرسپولیس رو کرد!

3 بازیکن جوان پرسپولیس در ترکیب اولیه بازی با مس رفسنجان به میدان رفتند.

لینک کوتاه کپی شد

اوسمار لوس ویرا در بازی تدارکاتی امروز تیم خود ترکیب جالب و متفاوتی را در شروع مسابقه مقابل تیم پرمهره و قدرتمند مس رفسنجان به زمین فرستاد. 

در سیستم مد نظر اوسمار و در غیاب کنعانی، بیرانوند و اورونوف، این مربی امیررضا رفیعی را درون دروازه قرار داد، سهیل صحرایی جوان را کنار گولسیانی در قلب دفاع بازی داد، عبدالکریم حسن در پست مدافع چپ به میدان رفت و جالب‌تر اینکه محمد بادپا که در اصل بازیکن خط حمله است در پست دفاع راست آزمایش شد. 

در خط میانی سینااسدبیگی کنار سروش رفیعی به میدان رفت، مقابل آنها وحید امیری مهاجم کاذب یا بازیکن پست 10 بود، سعید صادقی در جناح چپ و حسین حاجی پور دیگر بازیکن جوان سرخ‌ها در نقش وینگر راست به میدان رفتند.

در نوک خط حمله نیز ابوالفضل بابایی مهاجم جدید سرخ‌ها بازی کرد تا این ترکیب اولیه با حضور 5 بازیکن زیر 23 سال کاملا جوان و جالب توجه باشد.  

در نیمه دوم اما اوسمار هر یازده بازیکن خود را عوض کرد و بدین ترتیب مهرشاد اسدی، فرشاد فرجی، علی نعمتی، محمدمهدی احمدی، دانیال اسماعیلی فر،محمد خدابنده لو، مسعود ریگی،مهدی ترابی، میلاد سورگی،امید عالیشاه و عیسی آل کثیر به میدان رفتند. 

در نیمه نخست دو تیم موقعیت‌هایی که برای گلزنی داشتند اما در نیمه دوم بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد و موقعیت‌های کمی به وجود آمد و در نهایت پرسپولیس از روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسید و برنده شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی