|

رونالدو از تیم ملی پرتغال خط خورد؟!

فهرست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی پرتغال اعلام شد اما در این بین اثری از رونالدو بسیاری دیگر از بازیکنان مطرح پرتغالی دیده نمی‌شد.

لینک کوتاه کپی شد

شاگردان روبرتو مارتینز قرار است در وقفه دیدارهای ملی ماه مارس برابر تیم ملی سوئد و تیم ملی اسلوونی به میدان بروند و بسیاری از بازیکنان مانند رونالدو، دیوگو ژوتا، ژوائو کانسلو، دانیلو پریرا، اوتاویو، روبن نوس، ویتینا و ژوائو فلیکس در بازی برابر سوئد غایب خواهند بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از آفتاب نو؛ این تصمیم باعث تعجب بسیاری از هواداران و دوستداران رونالدو شد که انتظار داشتند این بازیکن را در ترکیب تیم ملی پرتغال در این مقطع از فصل و در فاصله کوتاهی از رقابت‌ها یورو ۲۰۲۴ ببینند اما او حداقل در بازی با سوئد در زمین حاضر نخواهد بود.

این تصمیم برای این گرفته شد که این بازیکن ۳۹ ساله که در حال حاضر به همراه خانواده‌اش در تعطیلات است فرصت بیشتری برای استراحت داشته باشد و بتواند مدتی را دور از هیاهوی فوتبال به بدنش استراحت دهد تا از نظر جسمی و فیزیکی هم بار دیگر آماده باشد.

دیدارهای دشوار و سختی در تابستان پیش روی بازیکنان حاضر در یورو ۲۰۲۴ خواهد بود و با توجه به نقش مهمی که رونالدو در النصر بازی می‌کند، شرایط برای این بازیکن که هر بازی ۹۰ دقیقه در زمین است کمی دشوار خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها