|

مهرداد محمدی در مسیر ارسلان مطهری؟!

یکی از مهم‌ترین خریدهای استقلال قبل از آغاز فصل بیست‌وسوم لیگ برتر، مهرداد محمدی بود.

لینک کوتاه کپی شد

مهرداد محمدی، هوادار دوآتشه پرسپولیس که در این سال‌ها انتظارش برای دریافت پیشنهاد از سوی این باشگاه بی‌نتیجه مانده بود، سرانجام به درخواست جواد نکونام پاسخ مثبت داد و در انتقالی پرسر و صدا پیراهن آبی‌ها را به تن کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از همشهری؛ از قضا مهرداد شروع خوبی هم در این تیم داشت و خیلی زود این امیدواری را به‌وجود آورد که استقلال خریدی درجه یک و پربازده داشته اما هر چه گذشت اثر محمدی در استقلال کمرنگ و کمرنگ‌تر شد. اگر قرار باشد خیلی خلاصه عملکرد هفته‌های اخیر مهرداد را بررسی کنیم، باید بگوییم او در ۱۴بازی اخیر فقط یک گل زده و یک پاس گل داده است. در این ۱۴مسابقه، محمدی ۷بار فیکس بوده که ۶مرتبه تعویض شده و ۷بار دیگر اساسا روی نیمکت ذخیره‌ها نشسته است. ناامیدکننده‌تر از همه اینکه مهرداد در ۲بازی اخیر حتی یک دقیقه هم به زمین نیامده است.

بازی با پرسپولیس دومین دیداری بود که محمدی در آن ۹۰دقیقه کامل روی نیمکت نشست. این بازیکن هفته قبل در جریان برتری دشوار یک بر صفر مقابل استقلال خوزستان هم نیمکت‌نشینی کامل را تجربه کرد تا اینطور به‌نظر برسد که او به شکل جدی از افکار فنی و برنامه‌های تاکتیکی نکونام کنار گذاشته شده است. به‌دلیل آنچه در ابتدای مطلب گفتیم، دیدار با پرسپولیس می‌توانست برای مهرداد بسیار «خاص» باشد. او در دربی رفت ۸۱دقیقه بازی کرد که بی‌ثمر بود و در دربی برگشت اصلا به زمین فرستاده نشد. با این شرایط، شاید محمدی تبدیل به ارسلان مطهری دوم استقلال شود. مطهری هم فصل را خیلی خوب شروع کرد اما بعد نیمکت‌نشین شد و به تبریز کوچ کرد. آیا در پنجره تابستانی باید منتظر جدایی محمدی هم باشیم؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها