|

کنایه سنگین سیدحسین حسینی به پرسپولیس

کاپیتان استقلال: در سال‌های گذشته نوع بازی پرسپولیس و اتلاف وقت‌شان را دیده‌ایم و امشب فاصله سه امتیازمان را حفظ کردیم.

لینک کوتاه کپی شد

حسین حسینی بعد از تساوی بدون گل استقلال و پرسپولیس در دربی 103 گفت: دربی مسلماً همیشه بازی سختی است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از آرمان ملی؛ به خاطر فشار و استرسی که قبل از بازی وجود دارد دو تیم نمی‌توانند خوب بازی کنند. صد در صد نه ولی به آن چیزی که می‌خواستیم رسیدیم و فاصله را حفظ کردیم.

وی در پاسخ به صحبت‌های عالیشاه مبنی بر اینکه سبک بازی استقلال، کیفیت دربی را از بین برد، گفت: پرسپولیس اگر 3 امتیاز بیشتر از ما داشت با 11 بازیکن حمله می‌کرد؟ ما سال‌های گذشته نوع بازی آنها و اتلاف وقت‌شان را دیده‌ایم. فاصله 3 امتیاز را حفظ کردیم و مشکل خاصی نیست.

دروازه‌بان استقلال راجع‌به  اینکه تیمش دربی را فدای صدرنشینی کرد، گفت: این نظر شماست؛ ما موقعیت داشتیم اما تبدیل به گل نشد.

حسینی درباره اعتقاد برخی کارشناسان در صحنه‌های داوری گفت: اعتقاد؟ وقتی کمک داور ویدیویی است دیگر اعتقاد چیست؟ اگر بازی کمک داور ویدیویی نداشت باز یک چیزی!

وی با اشاره به صحبت‌های غلامپور در مورد بازی به عنوان دروازه‌بان نخست تیم ملی عنوان کرد: از آقای غلامپور خیلی تشکر می‌کنم. امسال خیلی برایم زحمت کشید. کلین شیت یک کار تیمی است و امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

کاپیتان درباره مشکلات مالی آبی‌پوشان، گفت:  مشکلات زیادی داریم. تیم‌های دیگر نصف این مشکلات را ندارند اما مصاحبه می‌کنند و گله‌مند هستند. ببینید که مدعیان در نیم فصل چطور یارگیری کردند. پرسپولیس چه تیم کاملی بود و بازیکنانی که تعویضی بودند چقدر کامل بودند. همه مشکلات برای ما استقلال است. از باشگاه خواهش ویژه‌ا‌ی دارم؛ قرار است پولس به حساب بازیکنان واریز شود و خواهش می‌کنم بیشتر تلاش کند. 5 درصد الان به درد ما نمی‌خورد. امیدوارم  واریزی قبل از بازی بعدی به تیم ضربه نزند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها