|

رونالدو برای جورجیناش بادیگارد گرفت شبیه بادیگار مسی+ عکس

تصاویری از جورجینا رودریگس نامزد آرژانتینی رونالدو منتشر شده که نشان می‌دهد او به همراه بادیگارد در عربستان تردد می‌کند.

لینک کوتاه کپی شد

از زمان حضور کریس رونالدو در عربستان بیش از یک سال می گذرد. CR7 دنیای فوتبال پس از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از منچستریونایتد جدا شد و به النصر پیوست.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ رونالدو از زمان حضورش در عربستان خانواده خودش را هم به شهر ریاض برد تا با آن‌ها در خاورمیانه زندگی کند. رونالدو برای آرامش خانواده‌اش تمام شرایط زندگی را برای آن‌ها فراهم کرده و عربستانی‌ها هم برای خانواده او سنگ تمام گذاشتند.

حالا تصاویری از جورجینا رودریگس نامزد آرژانتینی رونالدو منتشر شده که نشان می‌دهد او به همراه بادیگارد در عربستان تردد می‌کند. جورجینا هر زمان بخواهد به مراکز خرید برود یک مرد در فاصله نزدیک به او راه می‌رود و مراقب نامزد رونالدو است. همچنین هرکدام از فرزندان رونالدو یک پرستار دارند که آن‌ها هم برای سرگرم کردن و محافظت از بچه‌ها با جورجینا راهی می‌شوند.

پیش‌تر لیونل مسی پس از پیوستنش به اینترمیامی یک بادیگارد برای خود استخدام کرده بود که حتی در زمان بازی در کنار زمین از فوق ستاره آرژانتینی جهان مراقبت می‌کند و حتی در سفرهای خانوادگی هم او حضور دارد.

5

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها