|

آرزوی بزرگ دروازه‌بان جوان شمس آذر!

گلر جوان تیم شمس آذر قزوین، صعود به مسابقات آسیایی را هدف این تیم در لیگ برتر دانست.

لینک کوتاه کپی شد

علیرضا جعفرپور درباره عملکرد تیم شمس آذر قزوین در لیگ برتر فوتبال فصل 03-1402 اظهار داشت: از ابتدا که شرایط بحرانی نداشتیم، دنبال کسب سهمیه آسیایی بودیم. با توجه به شرایطی که برای ما در ابتدای فصل پیش آمد (کسر امتیاز) کار دشواری داشتیم. با این حال توانستیم به حداقل نتیجه‌ای که انتظار آن را داشتیم، برسیم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ وی در مورد تأثیر اتفاقات نیم‌فصل بر شمس آذر، از جمله رفت و برگشت سعید دقیقی و جدایی علی‌اصغر اعرابی و رحمان جعفری خاطرنشان کرد: ما دو بازیکن تأثیرگذارمان را از دست دادیم. با این حال همه بازیکنان شمس آذر بسیار باکیفیت و جوان هستند و تلاش و انگیزه لازم را دارند تا به موفقیت برسیم.

دروازه‌بان شمس آذر قزوین درباره عملکرد خوبش در لیگ بیست‌وسوم و اینکه می‌توان از او به‌عنوان یکی از پدیده‌های رقابت‌ها نام برد، به تسنیم گفت: خدا را شکر تاکنون لطف خدا شامل حال من شده است که توانستم تا اینجای کار فصل خوبی داشته باشم. در این فصل دنبال کسب سهمیه آسیایی هستیم و ان‌شاءالله با تلاش اعضای تیم، به این هدف می‌رسیم.

جعفرپور در پاسخ به این پرسش که چه هدفی را دنبال می‌کند، تصریح کرد: من برای پوشیدن پیراهن تیم ملی و بازی کردن در تیم‌های اروپایی تلاش می‌کنم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها