|

وکیل باشگاه پرسپولیس: محرومیت کنعانی زادگان باید برداشته شود!

وکیل پرسپولیس معتقد است براساس آئین نامه انضباطی باید محرومیت محمدحسین کنعانی‌زادگان از دیدار با استقلال برداشته شود.

لینک کوتاه کپی شد

هومن هدایتی وکیل باشگاه پرسپولیس درباره پرونده مربوط به اعتراض باشگاه پرسپولیس به کارت زرد حسین کنعانی‌زادگان در دیدار با فولاد و درخواست پاک شدن این کارت زرد، صحبت هایی انجام داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ او گفت:

  • بند دو ماده ۱۵ آئین نامه انضباطی می‌گوید اگر یک کارت زرد اشتباه باشد، با وجود حفظ کارت، اما آثار انضباطی آن کارت ملغی می‌شود. این صراحت بند ۲ ماده ۱۵ است. در ماجرای کنعانی‌زادگان محرومیت بازیکن از شرکت در مسابقه بعدی آثار انضباطی همان کارت زرد اشتباه است که باید رفع شود. این دقیقاً صراحت قانون است. 
  •  آن چیزی که مقررات انضباطی تأکید دارد تغییر نمی‌کند، تصمیمات داور در درون زمین است. در حالی که محرومیت از بازی بعد تصمیم داور نبوده است. تمام کارشناسان هم اعلام کردند کارت زرد اشتباه بوده اما ما با احترام به داور درخواست داریم تا آثار آن کارت برداشته شود.
  • «بند ۳ ماده ۱۵ اما تأکید دارد که اعتراض به اخطار و اخراج زمانی مورد قبول است که اشتباه در تشخیص هویت فرد خاطی باشد» برای زمانی است که بخواهند کارت زرد را بردارند. ما که نمی‌خواهیم کارت زرد برداشته شود؛ اثر انضباطی آن کارت باید از بین برود. قانون به صراحت این را توضیح داده است؛ یعنی اگر بازیکن در بازی کارت زرد دوم را می‌گرفت اخراج می‌شد اما حالا آثار مربوط به آن کارت که محرومیت از بازی بعد می‌شود، باید از بین برود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها