|

ستاره سابق بارسا دوباره با مسی هم بازی می شود؟!

شایعات زیادی مبنی بر پیوستن نیمار به تیم آمریکایی اینترمیامی و همبازی شدن با دوستان قدیمی‌اش وجود دارد.

لینک کوتاه کپی شد

آیا نیمار و لیونل مسی دوباره به هم خواهند رسید؟ بازیکن برزیلی مصدوم در حال حاضر به این شایعات دامن زده است. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از وقت صبح؛ نیمار و باشگاه فعلی او الهلال هنوز به موفقیت نرسیده‌اند. این بازیکن 32 ساله برزیلی در اثر زمین خوردن به شدت از ناحیه زانو آسیب دیده و از آن زمان تاکنون از زمین خارج شده است. او احتمالاً تا تابستان نمی‌تواند به زمین برگردد.

با این وجود، اوضاع برای نیمار آرام نخواهد بود. قراردادی او در عربستان سعودی تا سال 2025 اعتبار دارد. با این حال نیمار فاش کرد علاقه مند است با هم تیمی سابقش لیونل مسی دوباره متحد شود.

نیمار گفت: «امیدوارم دوباره با هم بازی کنیم. او نگفت که آیا قصد انتقال به اینترمیامی را دارد یا خیر اما افزود: «لئو بازیکن بزرگی است، همه در فوتبال او را می‌شناسند. من فکر می‌کنم او بسیار خوشحال است. اگر او خوشحال است، من هم خوشحال هستم.»

نیمار و مسی قبلاً از سال 2013 تا 2017 با هم در بارسلونا بازی کرده بودند و سپس از سال 2021 تا 2023 دوباره در پاری سن ژرمن همبازی بودند.

اگر نیمار واقعا قصد انتقال به میامی را داشته باشد، علاوه بر مسی، با دیگر بازیکنان سابق بارسلونا نیز ملاقات خواهد کرد. از جمله سرخیو بوسکتس، جوردی آلبا و لوئیس سوارز اکنون در فلوریدا حضور دارند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها