|

خدابنده لو تنها با این شرط می تواند از پرسپولیس برود

پرسپولیس موفق شد با برتری ۳ برصفر برابر نفت و گاز گچساران به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کند.

لینک کوتاه کپی شد
2

اوسمار ویرا در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی و بازی با تیم دسته اولی نفت و گاز گچساران، تصمیم گرفت با ترکیب علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، حسین کنعانی‌زادگان، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی‌فر، سینا اسدبیگی، محمد خدابنده‌لو، اوستون اورونوف، مهدی ترابی، وحید امیری و عیسی آل‌کثیر به میدان برود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، یکی از تغییرات مهم اوسمار ویرا در ترکیب اصلی پرسپولیس، استراحت دادن به سروش رفیعی یکی از بهترین های این تیم در نیم فصل دوم و بازی دادن به محمد خدابنده لو بود.

هافبک ۲۴ ساله و تازه وارد پرسپولیس، در این دیدار اجازه نداد جای خالی سروش رفیعی احساس شود و یکی از بهترین های تیمش بود.

محمد خدابنده لو در دیدار حذفی برابر شاگردان پیروز قربانی نشان داد یک هافبک انرژیک، بازیساز و در عین حال دونده است که می تواند به عنوان هافبک هجومی و حتی دفاعی بازی کند.

این عملکرد درخشان اوسمار ویرا را برای ادامه لیگ برتر و بازی دادن به محمد خدابنده لو دلگرم کرد.

گفتنی است محمد خدابنده لو هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان در نیم فصل اول با حضور در باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را با این باشگاه برای یک فصل و نیم امضا کرد.

هافبک جوان مد نظر کادر فنی پرسپولیس در حالی به پرسپولیس آمد که باشگاه مس برای صدور رضایت‌نامه‌اش مبلغ ۱۰ میلیارد تومان درخواست کرده بود. خدابنده لو حاضر شد ۸ میلیارد از این مبلغ را شخصا پرداخت کرده و دو میلیارد تومان باقیمانده را نیز سرخپوشان می‌دهند تا او در جمع شاگردان اوسمار ویه را حضور داشته باشد.

بند فسخ قرارداد برای خدابنده لو در نظر گرفته نشده است و این بازیکن تنها در صورت داشتن پیشنهاد خارجی و اجازه باشگاه می‌تواند به باشگاه‌های دیگر ترانسفر شود.

او تا پایان لیگ بیست و چهارم با تیم پرسپولیس قرارداد دارد اما به نظر می رسد این جوان نوخاسته بتواند سال های بیشتری در این تیم حضور داشته باشد. خدابنده لو با مدرک و سند از جمله بازیکنانی است که از دوران کودکی طرفدار تیم پرسپولیس بوده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • ساسی۳ ارسالی در

    همچین بازیکنی میتونه ادعاکنه پرسپولیسیم ن یکی مثل شجاع خلیل زاده توپرسپولیس بوسه میزدلگوی پرسپولیس توتیمای عربی بوسه باران میکردپیراهناتوتیم ترکتور بوسع میزنه واقعاخنده داربعضیانمیدونم چرااینقداحساساتین

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها