|

انگار شایعات پیرامون پورعلی‌گنجی درست نبود

مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع مصدوم پرسپولیس آماده امضای قرارداد جدید با سرخپوشان است.

لینک کوتاه کپی شد

در حالی که شایعاتی پیرامون مرتضی پورعلی‌گنجی مبنی بر عدم تمایل او به تمدید قرارداد با پرسپولیس وجود داشت اما استوری اینستاگرام او نشان داد که این بازیکن همچنان خود را در جمع سرخپوشان پایتخت می‌بیند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، البته رضا درویش موعد تمدید قرارداد او را این هفته اعلام کرده بود و حالا دو روز بعد از شروع هفته جاری این اتفاق رخ نداده و به نظر سرمنشأ شایعات نیز همین موضوع باشد. با این وجود اما به نظر می‌رسد علت عدم تمدید قرارداد سفر پورعلی‌گنجی به اصفهان برای درمان زانوی پای خود باشد که البته کوتاه است و در همین روزها به پایان خواهد رسید.

پس از آن باشگاه پرسپولیس انتظار دارد پورعلی‌گنجی به ساختمان این باشگاه و دفتر رضا درویش مراجعه و پای برگه قرارداد جدید را امضا کند.باشگاه پرسپولیس قرارداد دو ساله را برای پورعلی‌گنجی آماده کرده اما احتمال دارد در صورت رضایت این مدافع یک سال دیگر هم به مدت آن اضافه شود. این در حالی است که طرفین صحبت‌های مقدماتی را انجام دادند و توافق اولیه نیز حاصل شده اما مذاکرات نهایی در روزهای آینده انجام خواهد شد.

با تمدید قرارداد ۲-۳ ساله قرارداد پورعلی‌گنجی او تا حوالی ۳۴-۳۵ سالگی در پرسپولیس حضور خواهد داشت و به نظر نمی‌رسد که در آن زمان نیز انگیزه جز پرسپولیس برای ادامه فوتبال باشد و احتمالا او جزو بازیکنانی است که خود را آماده خداحافظی از فوتبال در پرسپولیس می‌کند.

پورعلی‌گنجی فصل گذشته عملکرد درخشانی در پرسپولیس داشت و برای فصل آینده نیز با بازگشت از مصدومیت دوباره جزو مهره‌های کلیدی این تیم خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها