|

بمب نقل و انتقالات بارسلونا هالند است؟!

رافائلا پیمنتا با مدیران باشگاه بارسلونا جلسه‌ای برگزار کرده است. در این جلسه صحبت از ارلینگ هالند هم به میان آمده است.

لینک کوتاه کپی شد

به نوشته جرارد رومرو ، بارسلونا امروز (چهارشنبه - 9 اسفند) با ایجنت ارلینگ هالند ملاقات کرده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ هالند رویای بزرگ لاپورتا است و یکی از موضوعاتی است که دکو و ایجنت هالند در این دیدار درباره آن صحبت کردند، آینده مهاجم سیتیزن‌ها بوده است. در این جلسه درباره جدایی دو بازیکنی که ممکن است به باشگاه در معامله هالند کمک کنند، صحبت شده است. رومرو در ادامه گزارش خود تاکید می‌کند که تاریخی برای ملاقات با خانواده هالند و محیط اطراف او برای ارزیابی وضعیت معامله تعیین شده است.

رافائلا پیمیتا ایجنت چند بازیکن دیگر به جز هالند مثل ماتیاس دلیخت نیز است. در جلسه بین پیمنتا و دکو در مورد چند بازیکن دیگر هم صحبت شده است، اما هالند موضوع اصلی این بحث بوده است. رومرو در ادامه می‌گوید که کاملا مشخص است که این معامله‌ای سخت برای بارسلوناست اما غیرممکن نیست. رومرو در پایان گزارش خود می‌گوید که بارسلونا و دکو نمی‌توانند چنین جلسه‌ای با پیمنتا را تکذیب کنند، چراکه ما آن را فیلمبرداری کرده‌ایم. اگر دکو بگوید که در این جلسه در مورد هالند صحبتی نشده است، دروغ می‌گوید!

همچنین رادیو کاتالونیا هم در خبری ادعا کرده است که فسخ قرارداد هالند برای فصل آینده 175 میلیون یورو است و این بند فسخ شامل تابستان آینده نمی‌شود. بند فسخ هالند تنها مربوط به تیم‌های خارج از لیگ برتر انگلیس است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها