|

تیمی جلودار این تاکتیک استقلال نیست!

استقلال در دور برگشت لیگ تاکتیک جدیدی رو کرده و با استفاده از این تاکتیک در دو بازی پیروز شد و مجموعا هفت امتیاز به دست آورده است.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال در دور برگشت ۳ بازی انجام داده است. آبی‌ها یک بر صفر صنعت نفت را شکست دادند. در برابر ملوان به تساوی یک بر یک دست یافتند و مقابل سپاهان هم یک بر صفر پیروز شدند و حاصل این تلاش ۷ امتیاز بوده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از همشهری آنلاین؛ نکته جالب اینکه استقلال در مصاف با صنعت نفت و سپاهان به یک شکل پیروز شد و از این شکل می‌توان به عنوان تاکتیک جدید تیم نکونام و استقلال یاد کرد. شوت از راه دور.

در بازی با صنعت نفت آبادان شوت از راه دور مهدی مهدی‌پور بود که استقلال را به گل و ۳ امتیاز بازی رساند. در بازی با سپاهان هم استقلال با شوت از راه دور به گل رسید. این بار زننده‌ی ضربه روزبه چشمی بود. در برابر این شوت‌ها نه خط دفاعی حریفان توانست کاری انجام بدهد و نه دروازه بانان. به نظر می‌رسد استقلال با توجه به کسب ۶ امتیاز ازاین دو بازی، این تاکتیک را در ادامه بازی‌های لیگ برتر هم آزمایش خواهد کرد. این شوت‌ها زیباترین گل‌های این فصل از مسابقات لیگ برتر را ثبت کردند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها