|

بی‌اعتنایی عجیب باشگاه رئال مادرید به راموس!

در حالی که گروهی از هواداران رئال از بازگشت کاپیتان سابق‌شان به برنابئو خوشحال شدند، مسئولان باشگاه به این اتفاق واکنش خاصی نشان ندادند.

لینک کوتاه کپی شد

بازی شب گذشته تیم‌‌های رئال مادرید و سویا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به دلیل بازگشت سرخیو راموس به خانه کهکشانی‌ با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ این اولین بازگشت راموس به برنابئو از زمان جدایی‌اش از رئال مادرید در پایان فصل 21-2020 برای پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن بود. او به خانه تیمی برگشت که 16 سال برایش توپ زد و در آن مدت 671 بازی انجام داد و 101 گل و 40 پاس گل در کارنامه‌اش به ثبت رساند و 22 جام هم کسب کرد.

در حالی که در بدو ورود راموس به زمین چمن اکثر جمعیت حاضر در ورزشگاه او را تشویق کردند، در خلال بازی داستان عوض شد و گروهی از آنها کاپیتان سابق رئال مادرید را هو کردند!

در این بین اما بی‌تفاوتی باشگاه رئال مادرید نسبت به بازگشت ستاره سابقش جالب توجه بود و چیزی که این موضوع را برجسته‌تر می‌کرد، تجلیل باشگاه از یک مبارز UFC به نام ایلیا توپوریا بود که کمربندی قهرمانی‌اش در دسته سنگین وزن را در ورزشگاه برای تماشاگران به نمایش درآورد.

در واقع پس از تماشای این بی‌اعتنایی بود که گروهی از هواداران هم با هر بار پا به توپ شدن راموس او را هو کردند. راموس تا آخرین دقایق بازی توانست به تیمش برای بسته نگه داشته دروازه کمک کند، اما هم‌تیمی سابقش لوکا مودریچ اجازه نداد که مقاومت آندلسی‌ها برای کسب امتیاز به نتیجه برسد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها