|

درآمد باورنکردنی رونالدو در عربستان!

کریستیانو رونالدو با کمی بیشتر از 1 سال حضور در النصر عربستان، درآمد چشمگیری داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

کریستیانو رونالدو از زمانی که یک سال پیش با النصر قرارداد امضا کرد تا به امروز مبلغ هنگفتی را جمع‌آوری کرده است. این بازیکن 39 ساله در ژانویه 2023 با جدایی از منچستریونایتد به این باشگاه سعودی پیوست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از زیرنویس؛ طبق نوشته مارکا، رونالدو سالانه 200 میلیون یورو با النصر به جیب می‌زند که یعنی او هفتگی 4 میلیون یورو درآمد دارد. این بدان معناست که او با بیش از یک سال حضور در باشگاه جدیدش، تقریباً 240 میلیون یورو درآمد کسب کرده است.

در این گزارش همچنین اعلام شده که رونالدو زمانی که قراردادش را تا ژوئن 2025 منعقد کرد، مبلغی معادل 100 میلیون یورو به صورت یکجا دریافت کرد. بدین ترتیب بدون درنظر گرفتن پاداش‌های ممکن به دلیل گلزنی، برد یا قهرمانی‌ها، رونالدو تا به امروز 340 میلیون یورو درآمد داشته است.

رونالدو بیست و هفتمین گل فصل خود را در بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الفیحا به ثمر رساند. او در بازی رفت هم یک گل زده بود و موفق شد در بازی برگشت هم یکی از 3 گلزنان تیمش باشد.

این گل پنجمین گل رونالدو در 6 بازی این فصل لیگ قهرمانان آسیا و بیست و هفتمین گل او در 28 بازی در تمام رقابت‌های این فصل بود. رونالدو از زمان پیوستن به این تیم در 53 بازی 47 گل به ثمر رسانده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها