|

ترکیب رسمی تراکتور در بازی با پرسپولیس

نفرات آغاز کننده بازی برای تراکتور در بازی با پرسپولیس معرفی شدند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال تراکتور که دور رفت لیگ برتر را با کسب 28 امتیاز و قرار گرفتن در رتبه چهارم جدول به پایان رساند، در هفته شانزدهم بخاطر لغو دیدار با سپاهان به میدان نرفت تا امروز در ورزشگاه آزادی نخستین بازی خود در نیم‌فصل دوم را انجام بدهد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ شاگردان پاکو خمس که در مسابقه رفت مقابل پرسپولیس با یک گل شکست خوردند، امیدوار هستند از ساعت 17:15 امروز در بازی برگشت برابر سرخ پوشان پایتخت نتیجه بگیرند و بالاتر از این تیم در جدول بایستند.

حسین پورحمیدی که در نیم‌فصل اول 10 کلین‌شیت در 15 مسابقه داشت، امروز هم مثل همیشه گلر تیمش در جدال با پرسپولیس است امید زیادی دارد نمایش درخشانی برای رسیدن تیمش به برد ارائه کند.

شجاع خلیل‌زاده، مدافع سابق پرسپولیس در بازگشت از جام ملت‌های آسیا دوباره به ترکیب تراکتور بازگشته و امروز در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی بازی می‌کند و کنار او هم عارف آقاسی در قلب خط دفاعی قرار گرفته است.

سیامک نعمتی، دیگر بازیکن سابق پرسپولیس هم در ترکیب تراکتور دیده می‌شود و به‌عنوان مدافع راست در زمین حضور دارد و در جناح چپ هم پاکو خمس تصمیم به استفاده از سعید کریم‌آذر، بازیکن جوان تیمش گرفته است.

صفا هادی که بحث جدایی او از تراکتور در نیم‌فصل مطرح بود، امروز در نخستین بازی دور برگشت مقابل پرسپولیس در زمین حضور دارد و هافبک دفاعی تیمش است.

سید مهدی حسینی و ریکاردو آلوز، دو ستاره خط میانی تراکتور که در دیدارهای اخیرشان در گلزنی یا پاس گل موثر بودند، بازهم در کنار هم دیده می‌شوند و به دنبال خلق موقعیت و ضربه به سمت دروازه پرسپولیس هستند.

گوستاوو واگنین، ستاره ریزنقش تراکتور که نقش کلیدی در خلق موقعیت و گل‌های تراکتور دارد، در پست وینگر راست مقابل پرسپولیس بازی می‌کند و یکی از امیدهای اصلی تیمش در این رقابت حساس بوده و امیرحسین حسین‌زاده، بازیکن سابق استقلال هم در پست وینگر راست به کار گرفته شده است.

رحمان جعفری، مهاجم گلزن نیم‌فصل اول شمس‌آذر قزوین که در نقل و انتقالات زمستانی به تراکتور اضافه شد، تنها ورودی جدید به ترکیب اولیه پاکو خمس است که نسبت به مهدی عبدی ترجیح داده شده و انگیزه زیادی برای گلزنی دارد.

ترکیب تراکتور مقابل پرسپولیس را این 11 بازیکن تشکیل می‌دهند:

حسین پورحمیدی، شجاع خلیل‌زاده، عارف آقاسی، سیامک نعمتی، سعید کریم‌آذر، صفا هادی، سید مهدی حسینی، ریکاردو آلوز، گوستاوو واگنین، امیرحسین حسین‌زاده و رحمان جعفری

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها