|

یحیی گل‌محمدی به لیگ برتر برمی‌گردد!

باشگاه مس رفسنجان به گل‌محمدی پیشنهاد سرمربیگری داد.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه مس رفسنجان که در تعطیلات زمستانی لیگ برتر شرایط عجیبی را تجربه کرده، به‌تازگی یه یحیی گل‌محمدی پیشنهاد سرمربیگری داده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ مس رفسنجان که در رده دهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد بعد از برکناری ساکت الهامی از سرمربیگری این تیم با سعید دقیقی به توافق رسید و دقیقی چند روز در تمرینات این تیم شرکت کرد اما دوباره به شمس آذر قزوین برگشت تا مسی‌ها بدون سرمربی بمانند. حالا در اتفاقی جالب مس رفسنجان به یحیی گل‌محمدی، سرمربی مستعفی پرسپولیس، پیشنهاد همکاری داده؛ آن هم در شرایطی که یحیی بعد از کناررفتن از سرمربیگری پرسپولیس اعلام کرده بود می‌خواهد نیم فصل استراحت کند.

در عین حال یحیی گل‌محمدی مربی ارزانی نیست و باید دید بودجه‌ای که این باشگاه برای یحیی در نظر گرفته چقدر بوده و چه مبلغی به او پیشنهاد داده‌اند. نکته جالب اینکه یحیی گل‌محمدی آخرین بازی خود در مقام سرمربی پرسپولیس را در مصاف با همین تیم مس رفسنجان برگزار کرد که به تساوی یک – یک انجامید و در همان شهر اعلام کرد می‌خواهد استعفا دهد و با هواداران پرسپولیس خداحدافظی کرد.

گفتنی است یحیی گل‌محمدی در تنها مصاحبه بعد از استعفا و فسخ قراردادش با پرسپولیس اعلام کرد خیلی دوست دارد در خارج از ایران سرمربیگری کند و شاید به دنبال این است تا بعد از مدتی استراحت و ریکاوری ذهنی و روحی دنبال مقصدی در خارج از مرزهای ایران باشد و از این حیث به نظر نمی‌رسد حداقل به این زودی به فوتبال ایران برگردد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی