|

لاپورتا تکلیف نهایی ژاوی را روشن کرد

لاپ.رتا تأیید کرد که ژاوی هرناندز در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد اما تا روز آخری که در این باشگاه است متعهدانه به کارش ادامه می دهد.

لینک کوتاه کپی شد

خوان لاپورتا امروز (یکشنبه) با حضور در محل تمرین تیم فوتبال بارسلونا با کادر فنی و بازیکنان این تیم دیدار و در خصوص تصمیم ژاوی هرناندس برای ترک بارسا در پایان فصل جاری صحبت کرد. وی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی باشگاه بارسلونا گفت: ژاوی روز گذشته به من گفت که در پایان فصل بارسلونا را ترک خواهد کرد. او می‌خواهد فصل را تمام کند و این فرمولی است که من آن را می‌پذیرم، چون ژاوی کسی بود که آن را به من پیشنهاد کرد. او اسطوره هواداران بارسلونا است. ژاوی  فردی صادق است و با وقار عمل می‌کند. او بارسا را دوست دارد. من این پیشنهاد او (برای به پایان بردن فصل) را می پذیرم، چون می‌دانم که تعهد او و کادر فنی‌اش حداکثری خواهد بود. ما در حال حاضر به حداکثر همدلی نیاز داریم، چون این وضعیت برای کسی خوشایند نیست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ رئیس باشگاه بارسلونا درباره اهداف این باشگاه در فصل جاری اظهار داشت: قهرمانی در لالیگا دشوار است اما شانس قهرمانی هنوز از دست نرفته است. ما باید برای رسیدن به بالاترین سطح ممکن بجنگیم، بدون اینکه بتوانیم آن را رد کنیم. ما اما باید با تمام توان برای فتح لیگ قهرمانان تلاش کنیم. باید گام به گام پیش برویم. ما با تعهد و شخصیت بیشتر، بدون از دست دادن تمرکز با تمام توان سرمربی‌مان و با تعهد کامل بازیکنان می‌توانیم به برخی از اهداف‌مان برسیم.

لاپورتا ادامه داد: در سطح ورزشی، اوضاع این فصل آن‌طور که انتظار داشتیم، پیش نرفته است. ما فصل گذشته لالیگا و سوپرجام اسپانیا را بردیم و انتظارات پس از تقویت تیم، بالا رفت اما نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم، بنابراین باید اوضاع را تغییر دهیم. از هواداران می‌خواهم که همین‌طور به حمایت از تیم ادامه دهند و در بازی با اوساسونا تیم را تشویق کنند. با حمایت آنها می‌توانیم شرایط را تغییر دهیم. من از کاری که هواداران انجام می‌دهند قدردانی می‌کنم. آنها بهترین هواداران در جهان هستند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی