|

درخواست مهم مدیران پرسپولیس از هواداران

در شرایطی که پس از کش و قوس‌های فراوان دستیار یحیی گل محمدی در نیم فصل اول سرمربی پرسپولیس شد، بحث در مورد این انتخاب بالا گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

سرانجام سرمربی جدید پرسپولیس پس از استعفای یحیی گل محمدی مشخص شد و اوسمار ویه‌را، دستیار سابق یحیی که از ابتدای شروع تمرینات نیم فصل هدایت تیم را به عنوان سرمربی موقت در اختیار داشت به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از وقایع روز؛ این انتخاب در شرایطی است که هواداران پرسپولیس پس از جدایی یحیی گل‌محمدی که سالهای پرافتخاری را رقم زد از مدیران باشگاه می‌خواستند یا برانکو را بیاورند یا بهتر از او را. با این حال پس از مطرح شدن اسامی مختلف و سپری شدن روزهای کلافه کننده برای هواداران پرسپولیس، دستیار برزیلی یحیی در دو فصل اخیر، سرمربی این تیم شده است.

در شرایطی که خود مدیران پرسپولیس نیز پس از این انتخاب انتظار هجمه را می‌کشیدند، در پایان بیانیه خود از هواداران خواستند که از اوسمار حمایت کنند. باشگاه پرسپولیس نوشت: "امید می‌رود با حمایت همه جانبه هواداران از این مربی که طی یک سال و نیم اخیر به تمام شرایط فنی و روحی حاکم بر پرسپولیس آگاهی پیدا کرد، ارتباط بسیار خوبی نیز با بازیکنان برقرار کرده و‌ در کسب دو قهرمانی و سه جام فصل گذشته نقش داشته است، نتایج مطابق خواسته میلیونها هوادار باشگاه بزرگ پرسپولیس رقم بخورد."

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی