|

بشار رسن به یک شرط در پرسپولیس!

هافبک تیم ملی عراق با پیشنهادی از باشگاه پرسپولیس مواجه شده اما هنوز پاسخی به مدیران نداده است.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال پرسپولیس در پایان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر با کسب ۳۰ امتیاز پایین‌تر از تیم‌های استقلال تهران و سپاهان در رده سوم جدول قرار گرفت و پس از پایان مسابقات یحیی گل محمدی از هدایت سرخ‌ها کناره‌گیری کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ تمرینات پرسپولیس این روزها زیر نظر اوسمار وی را برزیلی به همراه پپه لوسادا جریان دارد و کاروان این تیم روز پنج‌شنبه ۵ بهمن برای برپایی اردوی ۱۰ روزه راهی دوبی امارات شد. مدیران پرسپولیس برای تقویت تیم خود در نیم فصل دوم تاکنون عیسی آل کثیر و عبدالکریم حسن را به خدمت گرفته‌اند و چند بازیکن دیگر هم در لیست ورودی پرسپولیس قرار دارند اما تا این لحظه قراردادی با آنها به ثبت نرسیده است.

بشار رسن که همراه با تیم ملی عراق در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ حضور دارد مورد توجه پرسپولیسی‌ها قرار گرفته و مذاکرات ابتدایی نیز با این هافبک صورت پذیرفته است اما تاکنون وی پاسخی به درخواست مدیران پرسپولیس نداشته است.

بشار رسن منتظر مشخص شدن سرمربی جدید پرسپولیس است تا اگر مورد تأیید سرمربی جدید بود با مدیران پرسپولیس وارد مذاکره شود و تا وقتی که سرمربی این تیم انتخاب نشده او به پرسپولیس باز نخواهد گشت. همچنین بشار پیشنهاداتی از سوی تیم‌های دیگر دریافت کرده اما با توجه به حضور در تیم ملی عراق فعلاً تمام تمرکزش را برای کسب نتیجه تیم ملی کشورش گذاشته و مذاکرات را به پایان جام ملت‌های آسیا موکول کرده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی