|

فوری؛ عمل ستاره استقلال موفقیت‌آمیز بود

با اعلام رسمی باشگاه استقلال، عمل جراحی چشم یامگا موفقیت آمیز بوده است.

لینک کوتاه کپی شد

تمامی اخبار روزهای اخیر باشگاه استقلال، به اتفاقات پیرامون کوین یامگا برمی‌گردد. پس از برخورد استوک‌های امید حامدی فر با صورت ستاره فرانسوی آبی‌پوشان، این بازیکن از ناحیه چشم دچار آسیب دیدگی شدیدی شد و نگرانی هواداران را به دنبال داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در روزهای گذشته، چند عمل جراحی زیر نظر پزشکان فوق متخصص چشم پزشکی به روی چشم آسیب دیده کوین یامگا صورت گرفت و او سپس برای انجام عمل‌های بعدی، در بیمارستان بستری شد.

وضعیت ستاره آبی‌ها به حدی نگران کننده بود که مادر این بازیکن از فرانسه به تهران آمد تا در کنار فرزندش باشد و از ظهر امروز نیز او یک بار دیگر مورد عمل جراحی قرار گرفت و هواداران استقلال نیز به شدت نگران وضعیت این ستاره محبوب و دوست داشتنی بودند.

دقایقی پیش، رسانه رسمی باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای درخصوص این بازیکن نوشت: کوین یامگا بازیکن فرانسوی استقلال امروز تحت عمل جراحی قرار گرفت و به گفته پزشکان، این عمل موفقیت آمیز بود.

1982569

روز شنبه نیز قرار است تیم پزشکی متخصص که در این مدت نظارت دقیقی در روند درمان او داشته‌اند، بررسی تاره‌ای از وضعیت چشم کوین یامگا داشته باشند.

خبر موفقیت آمیز بودن عمل جراحی یامگا باعث آسودگی خیال هواداران و کادرفنی استقلال شده هر چند که برای اعلام مدت زمان دقیق دوری این بازیکن از میادین، باید منتظر ماند و دید که ستاره سمت راست آبی‌ها چه زمانی می‌تواند به میادین بازگردد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی