|

7 ستاره تیم ملی در انتظار فرصت!

پس از انجام بازی برابر هنگ‌کنگ حالا هفت بازیکن تیم ملی در جام ملت‌ها به میدان نرفته‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

با توجه به کیفیت نفرات تیم ملی و فاصله کم آنها با یکدیگر در بیشتر خطوط و پست‌ها ،کادر فنی تیم ملی در دو بازی گذشته هم تغییرات زیادی در ترکب اصلی داشته هم در حین بازی از تمام تعویض‌هایش سود برده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ با این تصمیم نفرات زیادی در دو بازی گذشته مقابل هنگ‌کنگ و فلسطین به میدان رفته‌اند و امیر قلعه‌نویی از نوزده بازیکن خود در این دو مسابقه سود برده است.

با توجه به قطعی شدن صعود تیم ملی از مرحله گروهی مسابقات به نظر می‌رسد تغییرات ترکیب در بازی با امارات هم ادامه داشته باشد و نفراتی که کمتر بازی کرده‌اند یا اصلا بازی نکرده‌اند حتی در ترکیب اولیه آن مسابقه قرار بگیرند. با توجه به دو بازی گذشته تا الان فقط پیام نیازمند، سیدحسین حسینی ، آریا یوسفی، سامان فلاح ، رضا اسدی ، علی قلی زاده و مهدی ترابی برای تیم ملی در این تورنمنت به میدان نرفته‌اند که شاید مقابل امارات فیکس باشند.

از این جمع مهدی ترابی مصدوم بود و حتی از لیست بازی با هنگ‌کنگ خط خورد اما چنانچه تا روز بازی با امارات آماده باشد شاید در ترکیب اصلی قرار بگیرد و قلعه‌نویی نفرات اصلی خود را برای بازی یک هشتم نهایی حفظ کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی