|

AFC پرسپولیس را جریمه کرد

کمیته انضباطی و اخلاق AFC از جریمه 80 هزاردلاری پرسپولیس به علت اتفاقات رخ داده در دیدار این تیم با استقلال تاجیکستان خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا(AFC)، اتفاقات رخ داده در دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال تاجیکستان درخصوص اقدام هواداران در پرتاب سه ماده آتش‌زا (شامل مواد دودزا و بمب) و رفتار نادرست را ناقض بندهای ۶۵.۱ و ۶۴.۱ آیین‌نامه انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا دانست که به ترتیب مستوجب ۱۰ و ۵ هزار دلار جریمه نقدی است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایرنا؛ هم‌چنین پرتاب بطری و لیوان آب به سوی داوران و تیم الدحیل نیز از چشم کنفدراسیون فوتبال آسیا دور نماند و این نهاد تصمیم به جریمه پرسپولیس کرد. با تصمیم کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا، باشگاه پرسپولیس به دلیل نقض ماده ۶۵.۱ آیین‌نامه انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا به پرداخت ۵۵ هزار دلار و به دلیل نقض ماده ۶۴.۱ این آیین‌نامه، به پرداخت ۱۰ هزار دلار جریمه نقدی محکوم شده است.

به این ترتیب باشگاه پرسپولیس در مجموع باید جریمه‌ای به میزان ۸۰ هزار دلار به AFC پرداخت کند. ضمن اینکه هر دو جریمه دلاری باید طی ۳۰ روز از تاریخ صدور رأی پرداخت شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی