|

محمد صلاح فعلا نمی تواند بازی کند!

جام ملت‌های آفریقا با نتایج عجیبی همراه شده و ظاهرا هیچ تیمی در این تورنمنت در امان نیست.

لینک کوتاه کپی شد

برخلاف جام‌ملت‌های آسیا که مدعیان با برد آغاز کرده و ادامه داده‌اند، در آفریقا اوضاع برای بزرگان قاره سیاه خوب پیش نمی‌رود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از همشهری آنلاین؛ تیم ملی مصر ۲ تساوی ۲-۲ مقابل موزامبیک و غنا به‌دست آورده و محمد صلاح را از دست داده است. فرعون لیورپولی‌ها اواخر نیمه‌اول بازی با غنا از زمین بیرون رفت. به‌نظر می‌رسید مشکل او مصدومیت همسترینگ باشد اما بعدا اعلام شد که مو صلاح در عضلات پشت پایش احساس درد دارد. اگر مصدومیت همسترینگ باشد، در بهترین حالت ریکاوری یک هفته و در بدترین حالت ۶هفته طول می‌کشد. برخی منابع رسانه‌ای به لبخند صلاح در منطقه خبری پس از مسابقه اشاره و ادعا کرده‌اند که ممکن است او حتی به بازی آخر مرحله گروهی مقابل کیپ‌ورد هم نرسد. کیپ‌ورد موفق شد در بازی اول غنا را ۲بر یک ببرد. روی ویتوریا، سرمربی مصر در کنفرانس خبری بعد از بازی ‌اذعان کرد مصدومیت صلاح به‌نظر جدی نمی‌رسد اما باید منتظر نتایج آزمایش ماند. صلاح طی شش‌ونیم فصل گذشته فقط ۱۰بازی لیگ برتر را از دست داده است.

در رقابت‌های امسال جام‌ملت‌های آفریقا در همان هفته اول و دوم شگفتی‌های زیادی رخ داده است. ساحل عاج میزبان به نیجریه باخت و در خطر حذف قرار دارد. تونس از نامیبیا یک بر صفر شکست خورده، الجزایر به آنگولا مساوی داده، کامرون مقابل گینه متوقف شده، غنا بازی را ۲بر یک به کیپ‌ورد واگذار کرده، نیجریه با گینه استوایی مساوی کرده و مصر با ۲مساوی ناامیدکننده ظاهر شده است. شکست تونس مقابل نامیبیا هم اتفاقی عجیب است؛ توقف مقابل تیمی که با آنها در رده‌بندی فیفا ۸۷ ‌پله اختلاف دارد. تساوی الجزایر مقابل آنگولا با ۸۷پله اختلاف و تساوی مصر مقابل موزامبیک با ۷۸‌پله اختلاف و با گل لحظه آخری صلاح هم از نتایج غیرقابل پیش‌بینی بود. محمد صلاح مقابل رینیلدو، مدافع چپ اتلتیکو مادرید در نیمه‌اول بازی اول مقابل موزامبیک بدون شوت، بدون دریبل موفق، بدون برنده دوئل زمینی، ۸بار از دست دادن مالکیت و فقط ۲۱لمس توپ آمار ضعیفی به جا گذاشت. این نخستین شروع بازی رینیلدو در ۱۱ماه اخیر پس از مصدومیتی طولانی و شدید بود. جام‌ملت‌های آفریقا اصلا شوخی نیست.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها